هدر اصلی
1386/09/05 11:59:00
سرویس کمیسیون ها

گزارش معاون آب وزارت نیرو به کمیسیون کشاورزی

معاون آب وزارت نیرو گزارشی از عملکرد سالجاری و برنامه های آینده و وضعیت فعلی آب کشاورزی به اعضاء کمیسیون کشاورزی مجلس ارائه داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، "قربانعلی نعمت زاده" مخبر کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اعضاء کمیسیون کشاورزی مجلس روز یکشنبه میزبان رسول زرگر معاون آب وزارت نیرو بودند.

وی افزود: در این جلسه، دکتر زرگر به ارائه گزارشی از عملکرد سالجاری و برنامه های آینده و وضعیت فعلی آب کشاورزی به اعضاء کمیسیون پرداخت.

نعمت زاده با مفید ارزیابی کردن این گزارش گفت: براساس این گزارش در حال حاضر ما 32 میلیارد آب ذخیره شده و قابل استفاده در کشور داریم.

مخبر کمیسیون کشاورزی افزود: بر مبنای آمار ارائه شده در این گزارش روند برنامه ها در بخش آب هماهنگ با اهداف برنامه چهارم محقق خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از نکات مهم دیگر گزارش معاون آب وزیر نیرو به کمیسیون این بود که با بهره برداری از سدهای در دست احداث، 22 میلیارد متر مکعب به ذخیره آبی کشور اضافه خواهد شد.

نعمت زاده گفت: در بخش مربوط به میزان بارندگی در کشور این نگرانی مطرح شد که بارندگی در سال جاری تا به امروز نسبت به سال های قبل کمتر بوده است لذا این انتظار از مجلس مطرح شد که در بخش اختصاص بودجه مناسب، وزارت نیرو را در این موضوع یاری دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet