خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/10/13 12:18:00
سرویس صحن
نماینده اصفهان:

جامعه منتظر تصمیم منطقی و حکیمانه مجلس است

**محمد کریم شهرزاد نماینده اصفهان خواستار ارجاع مجدد ابهامات شورای نگهبان به کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمد کریم شهرزاد نماینده اصفهان در قالب تذکری با استناد به ماده 155 آیین‌نامه داخلی گفت: ما امروز در حال اتخاذ تصمیم  مهمی هستیم که در زندگی مردم و اقتصاد کشور در قدرت حاکمیت تاثیر زیادی دارد و بازتابهای داخلی و بین‌المللی خواهد داشت.

وی گفت: فراموش نکنیم که مقام معظم رهبری در بیانات حکیمانه این را فرمودند که در این کار عجله نشود و قوای سه‌گانه هم در این رابطه با یکدیگر اتفاق نظر داشته باشند.

نماینده اصفهان گفت: آنچه که ما به سمت آن می‌رویم به هر شکلی که باشد یک حرکت کور است که مشکلات در داخل کشور به وجود می‌آورد.

وی تصریح کرد: خواهشمندم عجله‌ایی در تصمیم‌گیری نداشته باشید جامعه منتظر تصمیم منطقی و حکیمانه مجلس است در سال‌های آینده در تاریخ در عملکرد مجلس و دولت ثبت خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه در خاتمه از رییس مجلس خواست که این ابهامات به کمیسیون ویژه‌ ارائه شود تا تصمیم معقولی که به نفع مردم کشور است اتخاذ شود.

ابوترابی‌فرد در پاسخ به نماینده اصفهان گفت: ممکن است ما درهمین جلسه به ماده 155 آیین‌نامه داخلی برسیم بعد از این که پیشنهاد کمیسیون و پیشنهادات دیگر رای نیاورد پس از آن رییس جلسه لازم است که آن را ارجاع دهد به کمیسیون ما در حال حاضر پیشنهاد کمیسیون را هم طرح نکرده‌ایم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet