ایام محرم 1398
1388/10/13 14:25:00
سرویس صحن
نماینده مردم گنبد کاوس:

وحدت و همگرایی مردم باید تعمیق یابد

**نماینده مردم گنبد کاوس در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه رمز ناکامی دشمن بوده، وحدت کلمه، همگرایی مردم و گروه‌های سیاسی با سلایق متفاوت و مختلف با نظامی اسلامی است که باید همه درجهت گسترش و تعمیق آن تلاش کنیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالله رستگار روز یکشنبه در سخنرانی میان دستور گفت: امام (ره) با الهام ازتعالیم و آموزه‌های مکتب نبی مکرم اسلام در سال 1342 چراغی را برای هدایت ملت سلحشور و مسلمان ایران روشن نمودند که این چراغ هر چند در آن مقطع به دلیل تسلط حکومت ستمشاهی شعاع کافی برای پرتوافکنی و روشنگری عمومی نداشت اما به تدریج نورانی‌تر شد.

وی در ادامه افزود: زحمات آن انسان الهی انوار معرفت برای تشخیص جبهه حق از باطل و بصیرت درونی میان توده‌های مردم، نورانی‌تر شده که در بهمن 1357 با شکل گیری انقلابی بی‌نظیر در جهان محاصربه وسیله توده‌های ملت مسلمان ایران، زمینه ساز ایجاد نظام و حکومتی بی‌نظیر در ایران اسلامی گشت.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دشمنان اسلام و مسلمین اعم از جبهه شرک و الحاد و کفر و نفاق در درون و بیرون مرزها به محوریت مثلث شوم آمریکا، اسرائیل وانگلیس که انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به دلیل ماهیت الهی و مسیری که برای نفی سلطه در فرا روی نه تنها ملت ایران بلکه همه ملل آزاده و مظلوم جهان قرار داده بود و منجربه گسترش روز افزون بیداری و آگاهی میان ملت‌های جهان گردید مورد تهاجم قرار دادند.

وی در ادامه به سفر سوم دولت به استان گلستان اشاره کرد و افزود: انتظار داریم دولت نسبت به تامین اعتبار کافی برای پروژه‌های نیمه تمام سفرهای اول و دوم به استان اقدام کند.

رستگار خاطر نشان کرد: یکی از مشکلات جدی مرزنشینان بخش مرزی  گنبد کاوس تردد به ترکمنستان و از بین رفتن تجارت چمدانی است لذا از هیات دولت و وزیر خارجه انتظار داریم باتوجه به سطح روابط و همکاری بسیار خوب با کشور ترکمنستان این مساله را به صورت جدی پیگیری و به ویژه در سفر آتی رییس جمهور به ترکمنستان مرتفع نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet