هدر موبایل
1388/10/13 14:47:00
سرویس صحن
قاضی پور خطاب به وزیر نفت:

از 3 هزار روستای آذربایجان غربی تنها 114 روستا دارای گاز هستند

**نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نفت گفت: آقای میرکاظمی از ۳ هزار روستای آذربایجان غربی تنها ۱۱۴ روستا عملیات گازرسانی در آن انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی‌پور روز یکشنبه در سخنرانی میان دستور گفت: اگر آقای غضنفری وزیربازرگانی تعرفه واردات میوه‌های را در تاریخ 15 بهمن ماه پایین آورد و به عدم حمایت از محصولات داخلی ادامه دهند به طور قطع استیضاح وزارت بازرگانی در دستور کار نمایندگان قرار می‌گیرد.

وی سپس به مشکلات مربوط به صندوق فرهنگیان اشاره کرد و افزود: از وزیر آموزش و پرورش انتظار داریم در خصوص اخبار رسیده از صندوق فرهنگیان مبنی بر سوء مدیریت کارشکنی بررسی و اقدام لازم را انجام دهند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه فرهنگیان این قشر زحمتکش و فداکار جامعه در صندوق فرهنگیان کوچکترین دخل و تصرفی ندارند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با کمال تاسف مدیریت صندوق فرهنگیان به محفلی برای رانت خواری برخی افراد تبدیل شده است که لازم است در اسرع وقت نسبت به فضای مافیایی آن عمل کنیم.

وی خطاب به وزیر راه و ترابری گفت: آقای بهبهانی چرا راه آهن 148 کیلومتری ارومیه ‌- مراغه انجام نشده است در حالی که شما گفته بودید تا سال 1389 این راه آهن به بهره‌برداری می‌رسد اما پیش بینی کارشناسان مبنی بر این است که این راه ‌آهن تا سال 1393 افتتاح نمی‌شود.

قاضی پور خطاب به روسای اتاق بازرگانی گفت: انتظار داریم روسای اتاق بازرگانی، در استان‌ها، اتاق‌های استانی را برای صادرات فعال کنند.

وی در ادامه حوادث روز عاشورا را محکوم کرد و افزود: ضمن محکوم کردن تعداد کمی از افراد فریب خورده بیگانگان امیدواریم بار دیگر این رفتار تکرار نشود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی یادآور شد: ما هر چه داریم از امام حسین(ع) و حضرت زینب (س) داریم به قول فرمایش امام خمینی(ره) محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است.

امیدی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet