هدر موبایل
1388/10/13 14:53:00
سرویس صحن
در نطق میان دستور دهقانی مطرح شد

گلایه های نماینده ایذه از کم توجهی دولت به این شهر

**نماینده مردم ایذه و باغ ملک در مجلس شورای اسلامی خطاب به دولت از وضعیت بیکاری در حوزه انتخابیه و استان خوزستان گلایه کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیرضا دهقانی روز یکشنبه در سخنرانی میان دستور خطاب به رییس جمهور گفت: آقای رییس جمهور از 150 هزار نامه واصله، 50 درصد افراد درخواست کار دارند، 50 درصد هم مشکلات مالی.

وی خاطر نشان کرد: جناب رییس جمهور یکی از اشتغال‌زا ترین مصوبات سفر دوم انتقال آب کارون 3 به دشت ایذه بود، مصوبه‌ای که با حمایت شما به تصویب رسید اما هنوز کار مطالعاتی آن انجام نشده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: مشخص نیست چرا پروژه‌ای با این اهمیت متوقف شده است از وزیر نیرو می‌خواهم دستور کار مطالعاتی آن را هر چه سریعتر صادر کنند.

دهقانی در ادامه خاطر نشان کرد: متاسفانه وضعیت سرمایه‌گذاری در استان خوزستان توسط وزارت نفت نامطلوب است.

وی خطاب به وزیر نفت گفت: میرکاظمی وزیر نفت باید پاسخ بدهد چرا نسبت به سرمایه‌گذاری در مناطق ایذه و باغ ملک واستان خوزستان بی‌توجهی است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: متاسفانه وزارت نفت از تامین کمترین امکانات در منطقه عدول ورزیده است.

دهقانی وضعیت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در منطقه ایذه و باغ ملک و استان خوزستان را بسیار نابسامان دانست و افزود: تا کی باید هر از گاهی شاهد درگذشت افراد بر اثر شکستگی و جراحات معمولی باشیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خطاب به بهبهانی وزیر راه و ترابری گفت: آقای بهبهانی چه موقع می‌خواهید به وضعیت جاده‌های نابسامان ایذه و باغ ملک رسیدگی کند جاده‌هایی که همچنان شاهد مرگ مادران باردار است در حالی که با ایجاد تنها 2 پل می‌توان ازاین حوادث جلوگیری کرد.

وی در پایان با دعوت از ریاست مجلس شورای اسلامی خواستار سفر وی به استان خوزستان و دیدار با مردم این خطه شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet