آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون اجتماعی:

برخورد با متجاوزان به عنف باید مستمر صورت گیرد

سرویس کمیسیون ها
**عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برخورد با متجاوزان به عنف نه به صورت مقطعی که باید به صورت مستمر و ممتد صورت گیرد.
دوشنبه 14 دی 1388 ساعت 10:01

"جواد صبور" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص صدور احکام متجاوزان به عنف وقایع اخیر گفت: هرگاه قوه قضائیه و قضات به صورت قاطعانه‌ای برخورد کردند جرایم این چنینی به کنترل درآمد.

وی با بیان اینکه برخورد قاطعانه قوه قضائیه مانع از توسعه جرایم در کشور می‌شود، خاطر نشان کرد: این برخورد با متجاوزان به عنف نباید به صورت مقطعی باشد بلکه باید به صورت مستمر و ممتد صورت گیرد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برخورد با متجاوزان به عنف هر چه قدرتمندتر باشد این موضوع موجب می‌شود تا جامعه این موضوع را درست لمس کنند.

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی خاطر نشان کرد: پس از قوه قضائیه،‌ وظیفه نیروی انتظامی بسیار مهم، سنگین و حیاتی است به نحوی که نیروی انتظامی می‌تواند با ورود خود از ایجاد و شکل‌گیری کانون‌های جرم خیز جلوگیری کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی لازمه داشتن نیروی انتظامی قویو منسجم را مجهز بودن به علوم وفنون روز دانست.

صبور گفت: نیروی انتظامی به دلیل برخورد مستقیمی که با مجرمان و جامعه دارد لازم است از روحیه انقلابی، مومنانه ، منطقی و با انگیزه برخوردار باشد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000