آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مرعشی در نطق میان دستور از رییس جمهور خواستار شد

بررسی علل تعلل در اجرای مصوبات سفرهای استانی

سرویس صحن
**نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات امام خمینی(ره) گفت: روح بنیانگذار جمهوری اسلامی شاد که فرمود پشتیبان ولایت فقیه باشد تا به کشور شما آسیبی نرسد.
سه‌شنبه 15 دی 1388 ساعت 12:31

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "صمد مرعشی" روز سه‌شنبه در سخنرانی میان دستور گفت: ضمن محکوم کردن حرمت شکنی و اهانت بزرگ به عاشورا و تفکر و فرهنگ والایش، این حادثه را به ساحت ولی عصر(عج) و رهبر فرزانه و ملت ولایتی ایران تسلیت عرض می‌نمایم.

وی خاطر نشان کرد: شرایط پس از انتخابات و رویدادهای پیش آمده‌ از جمله مقاطعی بود که ویژگی‌های برشمرده در اصل 109 قانون اساسی برای ولی فقیه از جمله بینش صحیح سیاسی و اجتماعی،‌ تدبیر،‌ شجاعت،‌ مدیریت و قدرت کافی برای رهبری و به خصوص عدالت و تقوی امکان تجلی بیشتر یافت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: همگان در عمل جلوه‌هایی ویژه از بروز این صفات را در مقام ولایت مشاهده کردند.

این نماینده مردم در مجلس در ادامه از مسئولان قوه قضائیه خواست ضمن شناسایی عوامل و مسبیان این وقایع تلخ و برخورد قاطع با آنان چشم فتنه را کور نمایند.

مرعشی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه متاسفانه مصوبات سفر اول رییس جمهور (به استان گیلان و رودبار) کمتر از 40 درصد پیشرفت داشته، متذکر شد: متاسفانه مصوبات سفر دوم هنوز اجرایی نشده است.

وی تصریح کرد: خواستار این هستم رییس جمهور دستور بررسی علل و عوامل تعلل در اجرای مصوبات سفرهای استانی ریاست جمهوری را صادر کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000