حلول ماه ربیع الاول
1388/10/15 12:31:00
سرویس صحن
مرعشی در نطق میان دستور از رییس جمهور خواستار شد

بررسی علل تعلل در اجرای مصوبات سفرهای استانی

**نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات امام خمینی(ره) گفت: روح بنیانگذار جمهوری اسلامی شاد که فرمود پشتیبان ولایت فقیه باشد تا به کشور شما آسیبی نرسد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "صمد مرعشی" روز سه‌شنبه در سخنرانی میان دستور گفت: ضمن محکوم کردن حرمت شکنی و اهانت بزرگ به عاشورا و تفکر و فرهنگ والایش، این حادثه را به ساحت ولی عصر(عج) و رهبر فرزانه و ملت ولایتی ایران تسلیت عرض می‌نمایم.

وی خاطر نشان کرد: شرایط پس از انتخابات و رویدادهای پیش آمده‌ از جمله مقاطعی بود که ویژگی‌های برشمرده در اصل 109 قانون اساسی برای ولی فقیه از جمله بینش صحیح سیاسی و اجتماعی،‌ تدبیر،‌ شجاعت،‌ مدیریت و قدرت کافی برای رهبری و به خصوص عدالت و تقوی امکان تجلی بیشتر یافت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: همگان در عمل جلوه‌هایی ویژه از بروز این صفات را در مقام ولایت مشاهده کردند.

این نماینده مردم در مجلس در ادامه از مسئولان قوه قضائیه خواست ضمن شناسایی عوامل و مسبیان این وقایع تلخ و برخورد قاطع با آنان چشم فتنه را کور نمایند.

مرعشی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه متاسفانه مصوبات سفر اول رییس جمهور (به استان گیلان و رودبار) کمتر از 40 درصد پیشرفت داشته، متذکر شد: متاسفانه مصوبات سفر دوم هنوز اجرایی نشده است.

وی تصریح کرد: خواستار این هستم رییس جمهور دستور بررسی علل و عوامل تعلل در اجرای مصوبات سفرهای استانی ریاست جمهوری را صادر کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet