شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1388/10/15 12:41:00
سرویس صحن
اخوان در نطق میان دستور:

بودجه سال آینده واقعی و عملیاتی تنظیم شود

**نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتظار داریم سازمان کنفرانس اسلامی منافع ملت‌های جهان اسلام را تامین کند و دنباله رو آمریکایی‌ها نباشد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "نیره اخوان بیطرف" روز سه‌شنبه در سخنرانی میان دستور گفت: اگر سازمان کنفرانس اسلامی عملکردی در راستای منافع ملت‌های جهان اسلام تامین نکند مورد نفرین ملت‌ها و تاریخ قرار خواهد گرفت.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس ادامه داد: در غزه و یمن پیروزی نهایی با مقاومت مردم این مناطق است و بی اعتباری برای آنانی است که با بدترین شکل اقدامات نظامی را انجام داده و هر جا که شکست مفتضحانه‌ای را متحمل می‌شوند، جمهوری اسلامی ایران را به دخالت متهم می‌کنند

اخوان یادآورشد: امروز لشگرکشی‌ها در عراق و افغانستان و ریختن بمب‌های خوشه‌ای بر سر شیعیان مظلوم یمن، از طرف سردمداران بی‌کفایت یمن با همدستی عربستان باید در این نگاه مورد تجزیه و تحلیل قرار  گیرد.

نماینده اصفهان سپس به موضوع بودجه و مصوبات سفرهای استانی پرداخت و افزود: انتظار داریم در تنظیم بودجه 89 بودجه واقعی و عملیاتی مدنظر باشد به طوری که هزینه و درآمدها برابر شود و مصوبات سفرهای اول و دوم و سوم در استان اصفهان در بودجه 89 اجرایی شود تا توقعات مردم این استان در تکمیل برخی پروژه ها تامین گردد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اصفهان با حوزه علمیه قوی و علمای برجسته همیشه با وجود حضور چشم گیر مردم دین باورش با انبوهی از ایثارگران، ضریب امنیتی کشور را ارتقا بخشیده و در قضایای اخیر به موقع با آشوبگران برخورد و مقابله نموده است.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس  ضرورت تقویت مشی ساده زیستی، لزوم عملیاتی کردن صرفه‌جویی توسط مجلس را مورد تاکید قرار داد.

اخوان با اشاره به حوادث روز عاشورا اظهار داشت: متاسفانه فرآیند این آشوب‌ها  به توهین، شایعه، افترا و تهمت ختم ‌شد.

وی یادآورشد: این آشوب‌ها تخریب نظام مقدس اسلامی را به دنبال دارد و این هشدار به کسانی است که در حاشیه امن قرار گرفته با تشکیل جلساتی اهداف شوم خود را توسعه می‌دهند و بستری را فراهم می‌کنند که کلیه معاندان و منافقین را همراه و هم صدای خود سازند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet