ایام محرم 1398
1388/10/16 12:12:00
سرویس صحن
در نطق میان دستور مطرح شد:

ایرانیان درمقاطع تاریخ همواره درافقی باصلابت ایستاده‌اند

**نماینده مردم سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: حرمت ماه محرم را نگهداریم به خاطر ایامو عزت و مقدساتش از تخریب پرهیز و فضا را دگرگون نکنیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت محمدعلی پرتوی روز چهارشنبه در سخنرانی میان دستور گفت: به نام عاشورا و شهدایش نابودی و مرگ و جدایی را نخواهیم.

وی خاطرنشان کرد: بیشتر مسئولان در مناطق کردنشین حضور داشتند و با درد مردم آشنا بوده و هستند، رنج آنها را حل کرده‌اند و می‌دانند از قدمت هزاره تمدن ایران نور فروغ می‌جویند تا همه دردهای دیرینشان را التیام بخشند و امید و شادی و رفاه را به ارمغان آورد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی: همه باور داریم که سخن گفتن در این شرایط بسیار دشوار و سنجیده سخن گفتن نیز ناهموار و این اتفاق ناخوشایند است. اما گریزی به تاریخ بزنیم و گذری بر گذشته نشان می‌دهد که ایرانیان سربلند در مقاطع مختلف تاریخ با فراز و نشیب‌های آن و در افقی درخشان با صلابت ایستادند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نباید امروز در ظلمت عجز، بی‌باری و بی‌باوری را در اندیشه افکند و برای سازندگی و بالندگی باید بر نوازش آنها اهتمام کرد. نه آنکه بر غرور آنها تاخت.

وی خاطرنشان کرد: چه خوب است در فضای بی‌رنگ و آرام به دور از هیاهوی زندگی همراه و همراز با گذشته‌های باشکوه تمدن بزرگ ایلام همگام شوید و دیگر جایی کوچک برای چشم دوختن و خیره شدن نباشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امام شافعی می‌فرماید ای اهل بیت پیامبر خدا دوست داشتن شما از جانب خداوند در قرآن بر ما فرض شده است این افتخار بزرگ برای شما کفایت می‌کند که هر کس در نمازش بر اهل بیت پیامبر درود نفرستد نمازش باطل است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet