شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/10/16 12:18:00
سرویس صحن
در نطق میات دستور بر آن تاکید شد:

وزرا با پشتوانه رای مجلس نقش بایسته‌ خود را ایفا کنند

**نماینده مردم اردل در مجلس شورای اسلامی از تحرک دولت دهم در عرصه سیاست خارجی برای اثرگذاری بر معادلات جهانی و منطقه‌ای و به چالش‌کشاندن نظام سلطه حمایت کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت نورالله حیدری در روز چهارشنبه در سخنرانی میان دستور گفت: در حال تقدیم لایحه بودجه 1389 کل کشور هستیم، در این باره باید عرض کنم به منظور پرهیز از تضییع حق استانها خواهان تبین منطق حاکم و قابل قبول در فهرست‌های الحاقی هستم.

وی خاطر نشان کرد: گرفتاری توانفرسای نمایندگان این است که هر نماینده باید یک قوه مجریه باشد، چرا که در ماجرای لایحه هدفمندکردن یارانه‌ها دیدیم که دولت با وجود در اختیار داشتن صندوق ذخیره‌ارزی و بودجه کل کشور خواهان اختیار و منابع بیشتری بود و یک نماینده که یک ریال در اختیار ندارد در برابر سیل انتظارات آن هم در استان‌های غیر برخوردار چه کاری باید انجام دهد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: انتظار ما از وزرای دولت دهم اقتدار، خدمت و انگیزه بیشتر است، اما برآیند کار آن را نشان نمی‌دهد شاید یکی از دلایل آن اختیارات رو به افزایش و تامل برانگیز به برخی افراد است، لذا لازم است وزرا با اتکا به خداوند و پشتوانه رای مجلس نقش بایسته‌ خود را ایفا کند.

حیدری خاطر نشان کرد: از رییس جمهور محترم می‌خواهم با عنایت به این که در سفر اول استانی خود را مسئول امور آب چهارمحال بختیاری معرفی کردندبرای محقق شدن این اراده ارزشمند لازم است استاندار استان را به عنوان قائم مقام خود در این استان قرار دهند و مطمئن باشند اگر این تنفیذ صورت گیرد بیکاری در استان ریشه‌کن می‌شود. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet