هدر موبایل
1388/10/16 12:23:00
سرویس صحن
کوثری در نطق میان دستور:

استکبار جهانی پس از انقلاب به دنبال استحاله مردم بود

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی و برپایی نظام جمهوری اسلامی ایران استکبار جهانی به سرگردگی آمریکای جهانخوار که ضربه محکمی از این انقلاب خورده بود به دنبال استحاله مردم و برگردان وضعیت به زمان طاغوت بود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اسماعیل کوثری روز چهارشنبه در سخنرانی میان دستور گفت: با طراحی جنگ علیه کشورمان و با محاسبه وابستگی بعضی عوامل داخلی مانند بنی‌صدر و منافقین دشمن می‌خواست در کوتاهترین زمان یعنی شش روزه به سرنگونی نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران دست پیدا کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: به حمدالله از آنجایی که در جنگ تحمیلی نه رهبری امت را می‌شناختند و نه مردم را نه تنها نتوانستند با بکارگیری تمام توان و تجهیزات به خواسته‌هایشان برسند بلکه آنچنان سیلی محکمی ازولایت مطلقه فقیه و رزمندگان خوردند که نتوانستند حتی یک وجب از خاک کشورمان را در اختیار خودشان نگهدارند.

وی خاطر نشان کرد: پس از رحلت حضرت امام (ره) پیش آمد آنها امید زیادی داشتند که مسیر استکبار ستیزی و عدالت خواهی نظام را با عوامل داخلی و اعمال فشار از بیرون تغییر داده یا کمرنگ نمایند.

کوثری خاطر نشان کرد: ولی با جانشینی خلف صالح امام یعنی مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای نه تنها توانستند به خواسته‌هایشان برسند بلکه با تدابیر بسیار آگاهانه ضربات مهلکی برپیکر آمریکا، انگلیس و صهیونیسم وارد آمد.

وی در ادامه خطاب به رییس قوه قضائیه گفت: شما پس از راهپیمایی روز چهارشنبه گفتید که باید بگوئیم به تمام معنا این پیام‌ها را شنیدم، باید به شما عرض کنم که در طول 7 ماه گذشته مردم ایران بارها با صدای بلند خواسته خود را فریاد زدند که با متخلفان ، هنجار شکنان و ضد انقلاب برخورد قانونی کنید. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet