حلول ماه ربیع الاول
1388/10/14 20:44:00
سرویس کمیسیون ها

بازدید اعضای کمیسیون بهداشت از انستیتو پاستور

**رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خواستار ایجاد بانکی اطلاعاتی و پژوهشی در راستای هم‌اندیشی و تبادل اطلاعات در مراکز انستیتو پاستور شد.

به گزارش خانه ملت به نقل از اداره اخبار مجلس شورای اسلامی، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در راستای وظایف نظارتی، پیش از ظهر روز دوشنبه اقدام به بازدید از انستیتو پاستور کرج کرد.
در این دیدار که به ریاست سید شهاب‌الدین صدر نماینده مردم تهران و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی انجام گرفت، در ابتدا مدرس رئیس انستیتو پاستور کرج ضمن خیر مقدم به مهمانان،‌ گزارش مبسوطی از چگونگی تشکیل و ساخت مجموعه مذکور ارائه نموده و در ادامه اعضای کمیسیون از قسمت‌های مختلف از جمله ساختمان پروژه چهار داروی نو ترکیب (پروژه هپاتیت، اینترفرون، آلفا، استرپتو کنیاز و اپتروپوتین) ‌بازدید به عمل آورند.
شهاب‌الدین صدر رئیس کمیسیون بهداشت و درمان نیز هدف از بازدید از مجموعه انستیتو پاستور کرج را در راستای وظایف ذاتی کمیسیون بهداشت و درمان اعلام نمود و خواستار تقویت این مرکز به عنوان یک مرکز تخصصی در کشور و تبدیل آن به مرکز نمونه در منطقه و جهان از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شدند.
در ادامه شهاب‌الدین صدر خواستار ایجاد یک بانک اطلاعاتی و پژوهشی در راستای هم‌اندیشی و تبادل اطلاعات این گونه مراکز شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet