هدر موبایل
1388/10/16 14:33:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به رییس جمهوری و مسئولان اجرایی

** عضو هیات رییسه مجلس در جلسه روز علنی مجلس تذکرات نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را چنین قرائت کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ساعدی در جلسه امروز چهارشنبه 16 دی 1385 تذکرات کتبی را چنین اعلام کرد:

تذکر لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس به وزیر راه و ترابری در خصوص شروع عملیات راه چم‌خانه به رودسر.

تذکر محمد یاری نماینده توالش در مجلس به وزیر بهداشت، درمان آموزش پزشکی در خصوص تامین پزشک جراح عمومی برای بیمارستان رسالت ماسال و به وزیر کشور در ارتباط با رسیدگی و تامین اعتبار لازم برای جبران خسارت وارده ناشی از وزش باد شدید در شهرستان‌های تالش، رضوان‌شهر و آستارا.

تذکر کوچکی‌نژاد نماینده رشت در مجلس به رییس جمهور در خصوص  دستور اعلام علت عدم اجرای بند 9 ماده واحده بودجه سال 88 و به وزیر علوم اعلام علت تعطیلی دانشگاه پیام نور بخش سنگرشهرستان رشت، به وزیر کار و اموراجتماعی در ارتباط با رسیدگی به علت عدم نظارت بر قانون کار و تبعیض بیش از حد در اجرای آن همچنین لزوم نظارت بر اجرای دستور رییس‌جمهور در خصوص نیروهای قراردادی و شرکتی ، به وزیر کشور در خصوص اعلام علت تاخیر در شهر شدن مناطق زیباکنار، چوکام، اسلام آباد و امام‌زاده هاشم.

تذکر یوسف‌نژاد نماینده ساری در مجلس به وزیر راه و ترابری در خصوص تامین اعتبار برای نصب پل عابر پیاده در جاده ساری – نکا در محل عبور روستای آبادان سر به وزیر آموزش و پرورش در ارتباط با  بررسی کارشناسی برای جایگاه مهد کودک‌ها در نظام آموزشی جدید به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص بررسی علت سوءمدریت در اخذ ماده 32 برای طرح پردیس سینمایی.

تذکر کرمی نماینده سنندج به رییس جمهور در خصوص تسریع در معرفی استاندار جدید استان کردستان و به وزیر آموزش و پرورش در ارتباط با تسریع در پرداخت مطالبات فرهنگیان استان کردستان و تذکر به وزیر اموراقتصادی و دارایی در خصوص لزوم اجرای مصوبه الزام استمهال وام‌های کشاورزان آسیب دیده از خشکسالی و سرمازدگی.

تذکر رحیمی نسب نماینده خرم‌آباد در مجلس به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص لزوم گسترش خانه‌های بهداشت مراکز بهداشتی درمانی و پایگاه‌های بهداشتی پس از گذشت چهار سال از زمان برنامه چهارم و تذکر به وزیر کارو اموراجتماعی در ارتباط با لزوم دقت در عزل و نصب‌ها و بکارگیری عناصر بی‌تجربه در اداره کل استان لرستان.

تذکر مرعشی نماینده رودبار در مجلس  به وزیر نیرو در خصوص تسریع در اجرای طرح سد دیورش. تذکر موسوی جرف نماینده آبادان در مجلس به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ارتباط با  تسریع در تامین اعتبار مصوبه سفر دوم هیات دولت در خصوص احداث، تکمیل و تجهیز واحدهای بهداشتی درمانی آبادان و تذکر به وزیر مسکن تسریع در تامین اعتبار مصوبه سفر دوم هیات دولت در خصوص تامین تسهیلات ارزان قیمت احداث واحدهای مسکونی روستایی آبادان. 

تذکر سپه نماینده پارس آباد در مجلس به وزیر بازرگانی در خصوص تسریع در اجرای عملیات اکتشاف نفت مغان.

 تذکر سید فتح‌الله حسینی نماینده پاوه در مجلس به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی به تخلف مدیریت کشاورزی استان کرمانشاه.

تذکر سنایی نماینده نهاوند در مجلس به وزیر تعاون در خصوص تقویت تعاونی‌های مصرف و مسکن کارمندی از طریق تزریق نقدینگی و آموزش اعضا.

تذکر ذاکر و جهانگیرزاده نمایندگان ارومیه در مجلس به رییس جمهور و وزرای جهاد کشاورزی و اقتصاد و دارایی در خصوص لزوم اجرای دستور دولت بر استمهال وام کشاورزان در استان آذربایجان غربی. تذکر یحیی زاده نماینده نفت در مجلس به رییس جمهور در خصوص موظف کردن سازمان ملی جوانان، مرکز آموزش زنان و خانواده، مرکز امور زنان و خانواده و دستگاه‌های مرتبط نسبت به مطالعه و پژوهش فوری و و کامل برای جلوگیری از افزایش بی‌سابقه طلاق به وزیر اقتصاد و دارایی و کارو اموراجتماعی در خصوص ضرورت تسریع در پرداخت سهام عدالت به اقشار آسیب‌پذیر و به وزیر خارجه در خصوص تذکر جدی به کشورهای امارات، کویت و بحرین به دلیل به وجود آوردن محدودیت‌های شدید نسبت به عزاداری شیعیان ایرانی مقیم این کشورها.

 تذکر رحمانی نماینده تبریز در مجلس به رییس‌جمهور در خصوص تسریع در واگذاری سهام عدالت به کارگران.تذکر میرخلیلی نماینده میناب در مجلس به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص جبران خسارات وارده به کشاورزان بخش توکلمور و هشت بندی بر اثر تخریب یک سد آبخیزداری.

تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب در مجلس به رییس جمهور در خصوص دستور بررسی علل تاخیر در اجرای مصوبه مجلس در جذب معلمان حق التدریس و تسریع در اجرای این قانون.

تذکر محجوب نماینده تهران در مجلس به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص تسریع در اجرای قانون بیمه اجتماعی کارگران.

تذکر هاشمی نماینده سپیدان در مجلس به رییس جهور در خصوص دستور اعلام علت عدم تصویب پیشنهاد وزارت کشور در خصوص ارتقاء روستای ده پاگاه به شهر و همچنین دستور اعلام علت تعطیلی طرح سالن ورزشی بخش بیضاء شهرستان سپیدان.

 تذکر پاپری مقدم‌فر نماینده دشتستان در مجلس به وزیر بازرگانی، در خصوص لزوم بازاریابی محصولات کشاورزی طبق بند 5 برنامه به ویژه خرمای جنوب کشور.

تذکر بشیری نماینده پاکدشت در مجلس به وزیر بازرگانی در خصوص جلوگیری از ورود بی‌رویه کالاهای خارجی و بی‌کیفیت در بازار داخلی.

تذکر موسوی سرچشمه نماینده فیروزآباد در مجلس به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در افتتاح درمانگاه شبانه‌روزی شهرستان افضر و کارزین.

تذکر ثروتی نماینده بجنورد در مجلس به وزیر کشور در خصوص لزوم پاسخ‌گویی به مکاتبات و اعزام بازرسی ویژه برای رسیدگی به مشکل مردم.

تذکر نقوی حسینی نماینده ورامین در مجلس به وزرای بازرگانی و جهاد کشاورزی در خصوص جلوگیری جدی از خروج دام لاغر از مرزهای غربی کشور.

تذکر حسینی نماینده نیشابور در مجلس به وزرای رفاه و تامین اجتماعی و آموزش و پرورش در خصوص لزوم هماهنگی در حل و فصل کاهش مهدکودک‌های شهری و روستایی و جلوگیری از تعطیلی آنها.

تذکر جلالیان نماینده دیر در مجلس به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تدبیر لازم جهت خرید گوجه فرنگی از کشاورزان دیر.

تذکر کواکبیان نماینده سمنان در مجلس به رییس جمهور نسبت به عکس نامناسب رحیم مشایی با خانم هدیه تهرانی در سایت‌های خبری و به وزیر خارجه لزوم تذکر جدی به دولت عراق درباره مطالبات تخریبی علیه ایران و تذکر جدی به دولت عربستانی درباره اهانت به آیت‌الله سیستانی همچنین لزوم انجام تمهیدات لازم برای مقابله با گروهک ریگی در حوزه خلیج فارس.

تذکر موسوی جرف و دهدشتی نمایندگان آبادان در مجلس به وزیر نیرو در خصوص عدم پیش‌بینی اعتبار عادلانه برای اصلاح و احداث شبکه فاضلاب شهری آبادان در لایحه بودجه سال1389.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet