ایام محرم 1398
1388/10/17 12:55:00
سرویس اقتصادی
پرتوی تاکید کرد:

قوه قضاییه با دستگاههایی که تخلف مالی دارند برخورد کند

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قوه قضاییه باید با دستگاه‌هایی که تخلفات مالی انجام داده‌اند با قدرت برخورد کند.

محمدعلی پرتوی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: قضاوت جامع و دقیق دیوان محاسبات کل کشور موجب می‌شود تا آن دسته‌ از دستگاه‌ها و وزارتخانه‌هایی که عملکردشان در راستای خلاف قوانین و انضباط مای است به بازنگری در اعمال خود بپردازند.

وی خاطرنشان کرد: براساس اصل 54 قانون اساسی دیوان محاسبات کشور به نحوی عمل می‌کند که وظیفه نظارت بر بخش‌ مالی و بودجه‌ای را به انجام می‌رساند لذا هر چه رابطه مجلس و دیوان محاسبات با یکدیگر نزدیکتر باشد بهتر می‌توان انتظار داشت که به اهداف خود دست یافت.

نماینده مردم سردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: انعکاس و اعلام خبرهایی که دستگاه‌های مالی تخلف مالی داشته‌اند اگر با برخوردهای قضایی همراه باشد حاصلش انضباط مالی و بهبود بروکراسی اداری خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: افزایش نظارت بر دستگاه‌های دولتی به طور قطع تاثیر مثبت و سازنده‌ای از لحاظ اجرای بهتر در پی خواهد داشت.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد: دیوان محاسبات با انجام وظایف خود گام موثری در بهبهود اداری و بهره‌وری و عملکرد مالی دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet