هدر اصلی
1388/10/18 19:37:00
سرویس کمیسیون ها

دهقانی پیگیر برخورد با متجاوزان به عنف شد

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برخورد قاطعانه قوه قضائیه با متجاوزان به عنف موجب عبرت دیگر خاطیان و کاهش جرائم در جامعه می‌شود.

محمد قیوم دهقانی خبرگزاری خانه ملت در خصوص صدور احکام متجاوزان به عنف گفت: برخورد قاطع قوه قضاییه با افراد متجاوزان به عنف که موجب ناامنی در جامعه می شوند به طور قطع تاثیر مستقیمی در کاهش جرایم به همراه خواهد داشت.

نماینده مردم سراوان و سرباز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر در جامعه نحوه صدور احکام به نحوی باشد که این احکام در چارچوب قانون و مجازات‌ها به اندازه جرایم باشد دیگر کسی جرأت نمی‌کند تجاوز به عنف انجام دهد.

وی خاطر نشان کرد: باید توجه داشت جنایت به عنف تاثیر مستقیمی در ایجاد مشکلات در جامعه خواهد داشت. بنابراین بهترین اقدام ممکن این است نخست نیروی انتظامی مانع از شکل گیری جرم و جرایم شود سپس قوه قضائیه احکامی را قاطعانه صادر کند این موضوع تاثیر بسیاری زیادی در کاهش  جرائم خواهد داشت.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: اگر کسانی احساس کنند که با مجرمان و متجاوزان به نوامیس وعنف برخورد قاطعی صورت گیرد دیگر به خود اجازه نمی‌دهند دست به چنین اقداماتی بزنند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون اجتماعی مجلس بنا به وظیفه خویش درخصوص حوادث تلخ و تکان دهنده پاکدشت و لواسانات جلسات متعددی با مسئولان نیروی انتظامی، قوه قضائیه و مقامات امنیتی برگزار کرده است. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet