هدر موبایل
1388/10/17 21:12:00
سرویس سیاسی
نماینده تفرش:

امروزتندروی به هر شکلی به ضررنظام است

**بهمن اخوان گفت: امروز تندروی چه در مجلس چه در دولت و چه در جامعه به ضرر نظام است.

نماینده تفرش،آشتیان و فراهان در گفتگو با خبرنگار خانه ملت ، اظهارداشت:ما پس از انقلاب در مجلس شورای اسلامی نماینده درجه یک و دو نداریم و همه نمایندگان برخاسته از رای اقشار مختلف مردم هستند.

وی افزود : در حال حاضر ما در مجلس، هم نماینده ای داریم که مجتهد است و هم نمایندگانی که قبلا کارمند یا دبیر بوده اند اما همگی در نهایت نماینده مردم هستند و یک رای دارند و کسی نمی تواند مجلس را در اختیار بگیرد.

اخوان تصریح کرد:اینکه گفته شود رئیس مجلس به اقلیت توجه بیشتری دارد،برای ما حرف قابل قبولی نیست و ما زمانی می توانیم مدیریت ایشان را زیر سوال ببریم که از رهنمودهای رهبری عدول کرده باشند، اما امروز می بینیم که آقای لاریجانی توجه دقیقی به فرمایشات مقام معظم رهبری دارند و همواره دستورات رهبری را الگو قرار داده و از نمایندگان هم می خواهند که در جهت سیاستهای رهبری قدم بردارند.

نماینده مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی یادآور شد:دردوره پنجم هم که ریاست مجلس بر عهده اقای ناطق نوری بود ،برخی از دوستان ایشان اعتراض می کردند که چرا از اقلیت حمایت می کنید در حالی که اصولگرایان واقعی درک می کنند که باید به تفکر اقلیت ها نیز احترام گذاشت لذا رفتار آقای لاریجانی از تدبیر و بزرگی ایشان ناشی می شود که ضمن احترام به حقوق اقلیتهای مجلس ،همواره در جهت سیاستهای کلی نظام و رهنمودهای مقام معظم رهبری حرکت کرده اند.

وی گفت: احساس ما این است که رهبر انقلاب نیز از مدیریت رئیس مجلس رضایت کامل دارند و انتظار اکثریت نمایندگان اصولگرای مجلس از آقای لاریجانی این است که به همین شیوه ادامه دهند.

اخوان با تاکید براینکه امروز تندروی چه در مجلس چه در دولت و چه در جامعه به ضرر نظام است ،اظهارداشت:ما باید اگر نقدی هم داریم طوری مطرح کنیم که در جهت منافع نظام باشد اما اینگونه بحثهایی که برخی دوستان اصولگرای تند ما مطرح می کنند به غیر از اینکه نسل جوان ما را بدبین می کند حاصلی نخواهد داشت.

نماینده تفرش خاطر نشان کرد: جامعه ما جامعه تک صدایی نیست لذا باید حرفهای منتقدین را نیز بشنویم ولی در چهارچوب نظام سیاستگذاری کنیم.

وی افزود:آقای لاریجانی در مجلس از محبوبیت  بسیار بالایی برخوردار است و آرا ایشان در انتخابات هیات رئیسه موید این امر است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet