شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1388/10/19 10:41:00
سرویس کمیسیون ها
در کمیسیون عمران بررسی می‌شود

سوالات 22 نماینده از وزیر راه

**وزیر راه و ترابری با حضور در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، سوالات ۲۲ نماینده مجلس پاسخ می‌گوید.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، کمیسیون عمران در جلسه روز یکشنبه هفته جاری رسیدگی به طرح حمایت از بازسازی بافت‌های فرسوده را ادامه خواهد داد.

بررسی لایحه انصراف دولت جمهوری اسلامی ایران از عضویت در قرارداد بین‌المللی مربوط به خط شاهین کشتی‌ها مصوب 1930(1309)، بررسی طرح یک فوریتی اصلاح الگوی مصرف انرژی و بررسی طرح اصلاح تبصره(6) ماده(96) قانون شهرداری مصوب 1334 و اصلاحیه مصوب 27/11/1345 آن، دیگر دستورکارهای روز یکشنبه کمیسیون عمران خواهند بود.

این کمیسیون در جلسه روز سه‌شنبه خود نیز به ادامه بررسی طرح اصلاح قانون احداث تونل مشترک شهری- مصوب 1372   و همچنین بررسی طرح اصلاح تبصره ماده (18) قانون نوسازی و عمران شهری مصوب 1347 و اصلاحات بعدی آن خواهد پرداخت.

وزیر راه و ترابری در همین روز با حضور در کمیسیون، به سوال مشترک دو تن از نمایندگان که توسط سقایی نماینده استهبان و نی‌ریز مطرح خواهد شد، همچنین سوال مشترک یازده نماینده که توسط کوچکی‌زاده نماینده رشت مطرح می‌شود، و نیز سوال مشترک سه نفر از نمایندگان که حسین‌نژاد نماینده شیروان سؤال‌کننده خواهخد بود و بالاخره سوال مشترک دو تن از دیگر نمایندگان که توسط ونایی نماینده ملایر مطرح می‌شود، پاسخ خواهد داد.

وی همچنین در همین جلسه سوالات بائوج لاهوتی نماینده لنگرود، رجائی نماینده اراک، حسینی صدر نماینده خوی و خدادادی نماینده ملکان را پاسخگو خواهد بود.

کارگروه مسکن و عمران شهری و روستایی کمیسیون عمران نیز در روز دوشنبه تشکیل جلسه می‌دهد.

در این جلسه بررسی طرح اصلاح قانون احداث تونل مشترک شهری- مصوب 1372 ادامه خواهد یافت و اعضاء همچنین به بررسی طرح اصلاح تبصره ماده (18) قانون نوسازی و عمران شهری مصوب 1347 و اصلاحات بعدی می‌پردازند.

کارگروه حمل و نقل این کمیسیون نیز در همین روز گزارش مربوط به دانشکده هواپیمایی کشور و تبدیل آن به دانشگاه را بررسی می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet