هدر موبایل
1388/10/19 11:43:00
سرویس کمیسیون ها
روز سه‌شنبه برگزار می‌شود

نشست مشترک کمیسیون کشاورزی و دیوان محاسبات

**نشست مشترک اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با مسوولان دیوان محاسبات کشور روز سه‌شنبه در محل دیوان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در این نشست، گزارش دیوان محاسبات در مورد عملکرد و ارزیابی دستگاه‌های اجرایی مربوط به حوزه کاری کمیسیون کشاورزی در اجراء قانون بودجه سالیانه و قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی ،‌اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران توسط دیوان محاسبات کشور ارائه می‌شود.

در جلسه روز یکشنبه کمیسیون کشاورزی ضمن ادامه رسیدگی به لایحه چگونگی حفاظت دریا و رودخانه‌های مرزی از آلودگی به مواد نفتی، طرح یک فوریتی سرمایه‌گذاری توسعه اشتغال و بخش خصوصی نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

استماع گزارش رئیس هیأت مدیره شورای ملی زیتون از دیگر دستورکارهای جلسه روز یکشنبه این کمیسیون است.

اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی همچنین روز دوشنبه از شرکت کشت و صنعت مهاباد بازدید می‌کنند.

وزیر نیرو روز سه‌شنبه با حضور در کمیسیون کشاورزی به دو سوال قاضی‌پور نماینده ارومیه

و سوال مشترک 7 تن از نمایندگان استان گیلان پاسخ می‌گوید.

وی همچنین در این جلسه سوالات نورا نماینده زابل و زهک، عبداللهی نماینده ماه‌نشان،‌ محمودزاده نماینده مهاباد و یونس اسدی نماینده مشکین‌شهر را پاسخگو خواهد بود.

اعضاء کمیسیون کشاورزی از روز چهارشنبه تا جمعه طی سفری به استان کرمان،از استعدادهای بخش کشاورزی، آب، منابع‌طبیعی و محیط زیست شهرستان‌های کهنوج و جیرفت بازدید می‌کنند.

کارگروه دام و طیور کمیسیون کشاورزی برای بررسی مسائل و مشکلات مربوط به تولیدکنندگان شیر با حضور نمایندگان اتحادیه تولیدکنندگان  و کارگروه آب این کمیسیون به منظور بررسی عملکرد وزارت نیرو در برنامه چهارم و برنامه‌های ارائه شده برای برنامه پنجم توسعه اقتصادی،‌ اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با حضور معاونت امور آب وزارت نیرو و معاونت صنایع و امور زیربنایی وزارت جهادکشاورزی، روز دوشنبه تشکیل جلسه خواهند داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet