هدر موبایل
1388/10/19 17:44:00
سرویس کمیسیون ها
این هفته صورت می گیرد

پاسخگویی 10 وزیر در کمیسیون های تخصصی مجلس

**۱۰ وزیر به منظور پاسخ به سوالات نمایندگان و ارائه گزارش این هفته به کمیسیون های تخصصی مجلس می آیند.

به گزارش خانه ملت، حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش، مهدی غضنفری وزیر بازرگانی، سید شمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی، مصطفی محمد‌نجار وزیر کشور، سید مسعود میرکاظمی وزیر نفت، صادق محصولی وزیر رفاه و تامین اجتماعی، علی اکبر محرابیان وزیر صنایع، حمیدرضا بهبهانی وزیر راه و ترابری،بختیاری وزیر دادگستری و علی نامجو وزیر نیرو به منظور پاسخ به سوالات نمایندگان در جلسات تخصصی مجلس حضور خواهند یافت.

مسعود میرکاظمی با حضور در کمیسیون انرژی به سوالات حسنوند نماینده اندیمشک،‌ حسینی نماینده  اهواز، ‌حسینی صدر نماینده خوی،‌ اولیاء نماینده یزد،‌ عثمانی نماینده  بوکان، رجایی نماینده اراک و سوال مشترک قاضی‌پور و جهانگیرزاده نمایندگان ارومیه پاسخگو خواهد بود.

مصطفی محمدنجار وزیر کشور برای پاسخگوی به سوالات محمدرضا تابش، سیدفاضل موسوی، قدرت‌اله علیخانی، امیرطاهرخانی، محمدرضا خباز، اقبال محمدی، پیمان فروزش، مصطفی کواکبیان، سیروس سازدار، مسعود پزشکیان، محمدعلی کریمی، محمدحسین مقیمی، علی‌اکبر اولیاء، جمشید انصاری، سیدمصطفی ذوالقدر، نصراله ترابی قهفرخی، سیداحمدرضا دستغیب(سیدفخرالدین)، داریوش قمری و علی اسلامی‌پناه؛ به ترتیب نمایندگان اردکان، خدابنده، قزوین، آبیک و البرز، تاکستان، کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد، مریوان و سروآباد، زاهدان، سمنان، مرند و جلفا، تبریز، اسکو و آذرشهر، کرمان و راور، خمین، یزد و صدوق، زنجان و طارم، بندرعباس، حاجی‌آباد، قشم، ابوموسی و خمیر، شهرکرد، شیراز، ایلام، ایوان، مهران، شیروان و چرداول، جیرفت و عنبرآباد در این کمیسیون حضور می یابد.

در ادامه سوالات محمدمهدی شهریاری نماینده بجنورد، جاجرم،مانه و سملقان،اقبال‌محمدی و عبدالجبار کرمی به ترتیب نمایندگان محترم مریوان و سروآباد و سنندج، کامیاران و دیواندره و ثروتی نماینده بجنورد، جاجرم،مانه، سملقان و گرمه از وزیر کشور مطرح خواهد شد.

حمیدرضا حاجی بابایی نیز با حضور در کمیسیون آموزش و تحقیقات به سؤالات "عبدالحسین‌ناصری" نماینده گرگان و آق‌قلا ، "محمدجواد نظری مهر" نماینده کردکوی، بندر ترکمن و بندرگز و "امین شعبانی" نماینده سنندج، کامیاران و دیوان‌دره پاسخگو خواهد بود.

مهدی غضنفری وزیر بازرگانی نیز جهت پاسخگویی به سؤالات نصیرپور نماینده سراب، نقوی حسینی نماینده ورامین و اولیاء نماینده یزد و صدوق در کمیسیون اقتصادی حاضر خواهد شد.                   

همچنین شمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در همین کمیسیون به سؤالات رجایی نماینده اراک و کمیجان، موسوی جرف نماینده آبادان، یونس اسدی نماینده مشکین‌شهر، نادران نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر، نجفی نماینده مراغه و عجب‌شیر و اقبال محمدی نماینده مریوان پاسخ می‌گوید.

بهبهانی وزیر راه و ترابری نیز با حضور در کمیسیون عمران، به سوال مشترک دو تن از نمایندگان که توسط سقایی نماینده استهبان و نی‌ریز مطرح خواهد شد، همچنین سوال مشترک یازده نماینده که توسط کوچکی‌زاده نماینده رشت مطرح می‌شود، و نیز سوال مشترک سه نفر از نمایندگان که حسین‌نژاد نماینده شیروان سؤال‌کننده خواهخد بود و بالاخره سوال مشترک دو تن از دیگر نمایندگان که توسط ونایی نماینده ملایر مطرح می‌شود، پاسخ خواهد داد.

حمید بهبهانی وزیر راه و ترابری این هفته به منظور بررسی وضعیت مساجد بین راهی در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی حاضر خواهد شد.
علی نامجو وزیر نیرو نیز این هفته به کمیسیون کشاورزی دعوت شده تا به سوالات قاضی‌پور نماینده ارومیه (دو مورد)،نورا نماینده زابل و زهک، سؤال مشترک 7 نفر از نمایندگان استان گیلان، عبداللهی نماینده ماه‌نشان، محمودزاده نماینده مهاباد و یونس اسدی نماینده مشکین‌شهر پاسخگو باشد.

صادق محصولی وزیر رفاه و تأمین اجتماعی نیز هفته جاری به منظور ارائه گزارش و بحث و تبادل نظر پیرامون وضعیت سازمان تأمین اجتماعی از سوی هیئت‌مدیره این سازمان در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خواهد شد.
علی‌اکبر محرابیان وزیر صنایع و معاد، مصطفی محمد نجار وزیر کشور و مسئولان نیروی انتظامی نیز به منظور بررسی برنامه‌ها و چشم‌انداز ارتقاء کیفیت خودروهای تولید داخل در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی حاضر خواهند شد.
بختیاری وزیر دادگستری نیز جهت بررسی سئوال قاضی‌پور نماینده ارومیه در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس حاضر می‌شود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet