انتخابات ریاست جمهوری
1388/10/20 14:00:00
سرویس صحن

انتقاد کامران از استعفای حسنیان از نمایندگی مجلس

**کامران گفت: این‌که هر نماینده‌ای از جمله آقای حسینیان تشخیص دهد، چون فضا نامطلوب است پس دیگر نمی شود کار کرد، خروجی‌اش لطمه به ارزش‌هاست و فاصله گرفتن از دیدگاه های مقدس انقلاب است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،حسن کامران درحاشیه جلسه علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران پارلمانی در پاسخ به سوال خبرنگاری که عنوان کرد، شنیده می شود آقای حسینیان گفته است حتی اگر نمایندگان مجلس به استعفایم رای ندهند، دیگر به مجلس نمی آیم، گفت: این روش یعنی بی قانونی و این طور سنگ روی سنگ بند نمی شود.

کامران با بیان اینکه تکلیف هر انسانی است که بماند و مقابله کند، گفت: ترک کردن صحنه آسان است و آنچه مهم است، ماندگاری است.

وی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر این که باید صبر کرد و به موقع و قاطعانه برخورد کنیم در عین حال به حسینیان توصیه کرد که نامه استعفایش را از مجلس پس بگیرد؛ چرا که به گفته وی اگر تصور ایشان این است که جریانات پنهان و آشکاری به فضای فرهنگی و عمومی جامعه لطمه می زند، باید ماند و بر روی ارزش ها ایستادگی کرد.

نماینده اصفهان با تاکید بر این که نباید اجازه داد ارزش ها کمرنگ شود، با اشاره به نقدهایی که حسینیان در نامه اش به مجلس و بخش هایی از دولت وارد کرده بود، گفت: نقدهای ایشان در بخش های مجلس و دولت تا اندازه ای درست است و ما امیدواریم این دو قوه تلاش کنند و اجازه ندهند کسانی که با ارزش ها فاصله دارند از این فضاها سوء استفاده کنند.

کامران با یادآوری این که هیات رئیسه عنوان کرده است، نامه استعفای حسینیان فکس شده و نامه رسمی نبوده است،اظهارداشت: البته من معتقدم فضای مجلس از استعفا استقبال نمی‌کند و بعید است که رای دهد و اگر هم مجلس به استعفای ایشان رای ندهد، ایشان باید تن به قانون بدهد و نمی‌تواند رها کند و برود چرا که این معنایش بی قانونی است.

وی افزود: حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری بارها فرموده اند که همگان باید پایبند به قانون باشند و ما امیدواریم آقای حسینیان در سنگر مجلس همچنان حضور داشته باشند و فعالیت کنند؛ چرا که رها کردن کار درستی نیست.

نماینده اصفهان سپس با خطاب  قرار دادن خبرنگاران با لبخند گفت: بر سر موضوع 100 میلیون این همه بار ما کردند، پس ما هم باید رها می کردیم و برویم ؟

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet