هدر اصلی
1388/10/20 12:28:00
سرویس صحن
239 طی بیانیه‌ای نماینده خواستار شدند

اجرای دقیق قانون در مورد هتاکان

**۲۳۹ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن تجدید بیعت با امام راحل و مقام معظم رهبری، خواستار اجرای دقیق قانون در مورد هتاکان به ارزش‌های دینی و انقلابی شدند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،  این بیانیه در جلسه علنی روز یکشنبه توسط  "حسن غفوری فرد" عضو هیات رییسه مجلس قرائت شد .
متن بیانیه نمایندگان بدین شرح است:‌

بسم الله الرحمن الرحیم

روز 9 دی ماه در تاریخ ایران اسلامی ماندگار شد.

حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای روز گذشته در جمع مردم غیور، انقلابی و ولایت مدار قم همانند گذشته در سخنانی حکیمانه، راهپیمایی ملت مومن، با بصیرت و غیور ایران اسلامی را تجلی دست قدرت خداوند متعادل و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب خواندند و از مسوولان قوای سه‌گانه خواستند پیام و اتمام حجت ملت بزرگ ایران را مورد توجه قرار داده و با اعمال کامل و قاطع قانون در برخورد با ایجاد کنندگان حوادث اخیر، وظیفه قانونی خود را انجام دهند.

معظم له هم چنین تاکید فرمودند افرادی که مسوولیت و وظیفه قانونی ندارند نباید در این قضایا دخالت کنند و اگر در این قضایا بدون دقت و درک کافی عمل شود، ممکن است بی گناهی که از این خباثت‌ها بیزار است هم لطمه ببیند. بنابراین همه باید از حرکت خود سرانه پرهیز کنند و همه کارها باید بر روال قانون انجام شود.

‌رهبر معظم انقلاب ضمن دشوار دانستن شرایط فتنه فرمودند در تمام طول حیات امام خمینی(ره) همواره آمریکا، انگلیس، قدرت‌های دیگر استکباری جهان، مرتجعان وابسته به نظام‌های سلطه و منحرفان داخلی زیر پرچم مبارزه با امام و انقلاب قرار داشتند و همه شرایط به همین صورت است و صف بندی‌ها هیچ تغییری نکرده است.

ما نمایندگان ملت بزرگ ایران ضمن لبیک به فرمایشات ارزشمند مقام معظم رهبری، یک بار دیگر بر عهد و پیمان که با حضرت ایشان و امام راحل بسته‌ایم تاکید کرده و اعلام می‌کنیم همواره پاسدار ارزش‌های انقلاب اسلامی و خون پاک شهیدان خواهیم بود و از مسوولان اجرایی می‌خواهیم با اجرای دقیق قانون، به وظیفه خود نسبت به هتاکان به ارزش‌های دینی و انقلابی عمل کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet