خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1388/10/20 14:05:00
سرویس صحن
لطفی آشتیانی:

بهتر بود قبل از گزارش کمیته حقیقت یاب عاملان فتنه معرفی می شدند

**نماینده مردم اراک گفت: بهتر این بود که قبل از آن که این مطالب (گزارش کمیته ویژه مجلس) عاملان اصلی این ماجرا که باعث این فتنه و معرکه و گرفتاری زیادی برای نظام و مردم بودند شناسایی و به مردم معرفی می‌شدند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت لطفی آشتیانی نماینده اراک طی تذکری آیین‌نامه‌ای ضمن تشکر از رییس مجلس و کمیته تحقیق و تفحص پیگیری مسائل پس از انتخابات گفت: بهتر این بود که قبل از آن که این مطالب (گزارش کمیته ویژه مجلس) عاملان اصلی این ماجرا که باعث این فتنه و معرکه و گرفتاری زیادی برای نظام و مردم بودند شناسایی و به مردم معرفی می‌شدند.

وی افزود: باتوجه به آن که حدود یک ماه از انتخابات ریاست جمهوری می‌گذرد هنوز نیروهای نظامی وانتظامی ما کف خیابان هستند و هیچ کس نیست که به این افراد کمک نماید و همیشه به دنبال این هستند که مدیران و فرماندهان نیروی انتظامی را به دادگاه احضار کنند.

لطفی خطاب به لاریجانی گفت: بهتر نبود قبل از آن که این موضوع مطرح شود عاملان اصلی که هنوز هم دست بردار نیستند به دادگاه احضار می‌شدند و مشکل را حل می‌کردند.

لاریجانی در پاسخ به تذکر لطفی گفت: این بحث به نظر من خطاب شما به آملی لاریجانی رییس  قوه قضائیه است و در آن که قوه قضائیه تمام ابعاد موضوع را مورد رسیدگی قرار دهد تردیدی نیست و فکر می‌کنم در گزارش کمیته هم در فرازهای تاکید شده بود که باید ریشه‌ها و علت‌ها توجه شود که این حوادث را به وجود آورده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet