هدر اصلی
1388/10/20 14:26:00
سرویس صحن
جویجری تاکید کرد:

‌ ضرورت التزام عملی به اصل ولایت فقیه بیش از گذشته احساس می‌شود

**نماینده مردم اهواز گفت: در این برهه حساس ضرورت التزام عملی به اصل ولایت فقیه بیش از گذشته احساس می‌شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،شبیب جویجری نماینده اهواز روز یکشنبه با اشاره به شرایط حساس امروز کشور با بیان اینکه مسئولان نظام در تمامی سطوح و نیز تمامی جریان‌های سیاسی داخل نظام باید التزام خود را در گفتار و رفتار نسبت به این رکن رکین به منصه ظهور برسانند، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی که عصاره فضائل ملت است در این مهم باید پیش‌ قدم باشد.

نماینده اهواز افزود:‌ فرمایشات حکیمانه روز گذشته رهبر فرزانه انقلاب بار دیگر ابعاد گسترده فتنه‌گری دقیق را با مقایسه فتنه در صدر اسلام روشن نمود.

وی گفت: با درود بر ملت عظیم کشورمان که باحضور آگاهانه خود در نهم دی‌ماه 88 فتنه‌های شوم استکبار جهانی و فتنه‌گران و بازیگران خارجی و داخلی را همچون گذشته نقش برآب کردند که جا دارد در این جا از مردم اهواز و از حضور بی‌نظیر آنان در این روز تشکر نمایم.

نماینده اهواز در ادامه با اشاره به ارائه برنامه پنجم توسعه از سوی رئیس‌جمهور به مجلس تصریح کرد:‌ در سند چشم‌انداز 20 ساله کشور و سیاست‌های کلی نظام و نیز برنامه‌های توسعه 5 ساله از جمله برنامه چهارم بر رفع محرومیت‌ها و ایجاد توازن منطقه‌ای تأکید شده است.

نماینده اهواز در ارتباط با مشکلات حوزه انتخابیه خود گفت: اگر از دغدغه‌های مردم شریف و مسئولان استان خوزستان سخن می‌رانیم به دلیل جایگاه ویژه استان و میزان تاثیر‌گذاری در حوزه‌های مختلف کشور است.

وی ادامه داد: در استان اهواز فعالیت‌های گسترده‌ای نسبت به گذشته در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و بهداشتی انجام شده است که جای تقدیر و تشکر دارد اما این فعالیت‌ها در مقایسه با رتبه قبل از جنگ تحمیلی استان و نیز نرخ رشد جمعیت و حجم مشکلات ناشی از آن در مقایسه با درجه توسعه یافتگی سایر استان‌های کشور نیست.

جویجری همچنین گفت که اگر آمار ارزش افزوده استان را در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعت، گاز، نفت و محصول ناخالص داخلی استان که بین رتبه دو و سه کشوری است را با شاخص‌های توسعه در حوزه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، بهداشتی و اشتغال بین رتبه 25 تا 30 در بین استان‌های کشور متغییر است مقایسه کنیم، به عمق محرومیت‌های استان اهواز بیشتر پی می‌بریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet