ایام محرم 1398
1388/10/21 12:33:00
سرویس کمیسیون ها
در کمیسیون عمران صورت می‌گیرد؛

4 سوال 11 نماینده از وزیر راه و ترابری

**جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی نماینده رشت در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با بیان اینکه در هفته جاری سوالات مشترکی از سوی نمایندگان از وزیر راه و ترابری در کمیسیون عمران صورت خواهد گرفت اظهار داشت: بنده هم در خصوص آزاد راه قزوین - رشت و عدم اتمام کار این بزرگراه سوال خواهم کرد.

وی اظهار داشت: آزاد راه قزوین _ رشت چندین سال است که شروع شده است و مقرر شده بود که تا سال 88 به اتمام برسد اما متاسفانه مراحل ساخت این آزاد راه به اتمام نرسیده و تنها 11 کیلومتر آن تمام شده است.

کوچکی نژاد با اشاره به آنکه وزیر راه و ترابری در استان گیلان قول مساعد برای اتمام این آزاد راه داده بود گفت: متاسفانه وزیر به قول خود عمل نکرده است.

نماینده رشت افزود: سوال دیگر از وزیر راه در خصوص راه‌آهن رشت - قزوین است که مقرر شده بود که در سال 89 به اتمام برسد اما متاسفانه در حال حاضر 20 درصد آن به اتمام رسیده و تا سال 94 هم این راه‌آهن آماده بهره‌برداری نیست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه خاطرنشان کرد: سوال سوم در مورد جاده‌های داخلی استان از جمله جاده رشت - لاکان است که تا به حال چندین کشته داده و این جاده نیز در سال تنها 7 کیلومتر آن ساخته شده است.

وی همچنین گفت: سوال دیگر از وزیر راه در خصوص بعضی پروژه‌های ملی از جمله آزاد راه قزوین - رشت است که وزارت راه از نیروهایی کمک گرفته که نه تنها هیچگونه هماهنگی با دولت ندارند بلکه در فتنه‌های اخیر حضور فعال داشته‌اند و تا مرز دستگیری هم پیش رفته‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet