خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1388/10/21 16:35:00
سرویس کمیسیون ها
به دلیل تخلفات آشکار و با رای نمایندگان انجام شد

ارسال پرونده رییس سازمان تامین اجتماعی به دادگاه

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان سازمان تامین اجتماعی باید در خصوص نقاط پر ابهام که در گزارش دیوان محاسبات کل کشور نسبت به عملکرد آنها دارند پاسخگو باشند.

محمد علی پرتوی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: براساس مستنداتی که در دیوان محاسبات نسبت به عملکرد سازمان تامین اجتماعی و زیرمجموعه آن به کمیسیون اجتماعی ارائه شده همگی بیانگر تخلفات آشکار در سازمان تامین اجتماعی است.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی پس از استماع گزارش دیوان محاسبات و بررسی دقیق جوانب، خواستار تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی به دلیل تخلفات مالی شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علاوه براین موارد تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی و دستگاه زیرمجموعه آن در 11 ماده قرار است انجام شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس براساس وظیفه نظارتی که برعهده دارند و براساس مواد قانونی، به ارائه پرونده رییس سازمان تامین اجتماعی به دادگاه برای پاسخگویی درمورد پر ابهام رای مثبت دادند.

پرتوی اظهار امیدواری کرد: بررسی دقیق موضوع تحقیق و تفحص و موارد ابهام دار موجب شفاف شدن و بهبود بهره‌وری و کارایی در این بخش از دستگاه اجرایی شود.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet