حلول ماه ربیع الاول
1388/10/21 13:05:00
سرویس کمیسیون ها

بازدید اعضاء کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از فردو

**اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه از سایت فردو بازدید کردند.

به گزارش خانه ملت، "کاظم جلالی" مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگاران پارلمانی گفت: پیش از بازدید، رییس سازمان و معاونان سازمان انرژی اتمی در جلسه‌ای در خصوص چگونگی اجراء این پروژه مهم و هم چنین آخرین پیشرفت‌های انجام شده در این پروژه و برنامه‌های آینده آن توضیحاتی ارائه کردند و اعضای کمیسیون نیز نقطه‌نظرات خود را با مسوولین سازمان در میان گذاشتند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، افزود: پس از این جلسه، اعضای کمیسیون به اتفاق مسوولین سازمان از این سایت بازدید کردند.

وی ادامه داد: آنچه نظر اعضای کمیسیون را به خود جلب کرده بود، عظمت این کار بزرگ بود که میزان توانمندی فنی و مهندسی جوانان ایرانی را نشان داد.

جلالی گفت: با توجه به تهدیداتی که دشمنان این مرز و بوم نسبت به تکنولوژی بومی و پیشرفته‌ انرژی هسته‌ای کشورمان دارند،در یک اقدام حساب شده استراتژیک، مسوولین در این نقطه از کشور سایت جدید غنی‌سازی را احداث نمودند.

وی خاطرنشان ساخت: طبعا این اقدام پیش‌دستانه و هوشمندانه مسوولان نظام جمهوری اسلامی ایران، چشم طمع حملات نظامی و تهدیدهای مکرر دشمنان را کور کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، اظهار داشت: روند پیشرفت کار در این پروژه با همت سازمان انرژی هسته‌ای و جوانان دانشمند هسته‌ای کشورمان به شکل مطلوب پیش می‌رود و امیدواریم در آینده‌ نه چندان دور این مرکز مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

جلالی در پایان تاکید کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از سیاست متخذه از جانب شورای عالی امنیت ملی در خصوص صیانت از دستاوردهای ملی هسته‌ای کشورمان و از میان بردن هر گونه تهدید دشمنان این مرز و بوم، کاملا حمایت می‌نماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet