هدر اصلی
1388/10/21 16:47:00
سرویس کمیسیون ها

بازدید اعضای کمیسیون بهداشت و درمان از موسسه استاندارد کرج

**اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در ادامه بازدیدهای خود از مراکز مرتبط با امور سلامت مردم، روز دوشنبه از موسسه استاندارد کرج بازدید کردند.

به گزارش خانه ملت، در ابتدای این بازدید، برزگری رییس سازمان استاندارد گزارشی از وضعیت قبل، فعلی و برنامه‌های آینده سازمان برای حاضرین ارائه نمود و در ادامه اعضاء کمیسیون از آزمایشگاه‌های مرکز بازدید کردند.

در پایان بازدید، "شهاب الدین صدر" رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ضمن تشکر از زحمات به عمل آمده گفت: کار موسسه استاندارد بسیار با اهمیت است زیرا با سلامت آحاد مردم جامعه سروکار دارد.

وی خاطرنشان ساخت: هرچه این موسسه مطلوب‌تر عمل نماید، سطح سلامت جامعه ارتقاء پیدا می‌کند و هر چه نگاه سلامت محور بیشتر شود ما بهره‌ بیشتری خواهیم برد.

صدر ادامه داد: در این خصوص سه شاخص مهم و پراهمیت دقت در انجام کار، سرعت و اطمینان و امانت داری باید رعایت شود تا مردم مطمئن شوند که هر جا آرم استاندارد خورده بود، سلامت کالا تائید شده است.

رییس کمیسیون بهداشت و درمان تاکید کرد: باید تمامی محصولات وارداتی و تولیدات داخلی با دقت و امانتداری نمونه برداری شده و مورد تست و آزمایش قرار گیرد زیرا در صورت بروز اشتباه، به اطمینان مردم خدایی ناکرده خدشه وارد خواهد شد.

صدر گفت: در این خصوص جا دارد که هر چه بیشتر روی تحقیقات سرمایه‌گذاری شود؛  نباید با فاصله از دنیا حرکت کنیم و در این جهت، بکارگیری گسترده مردم و کمک گرفتن از آنها در پیش برد کارها موثر و راه گشا است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet