ایام محرم 1398
1388/10/22 11:44:00
سرویس صحن
باهنر در پاسخ به تذکر احمدی بی‌غش:

گزارش عملکرد مالی مجلس در اختیار نمایندگان قرار گرفته است

**نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش عملکرد مالی مجلس به همراه نظرات دیوان محاسبات و کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در اختیار نمایندگان قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمود احمدی بی‌غش" نماینده مردم شازند در قالب تذکری آیین‌نامه‌ای نسبت به عدم ارائه گزارشی در خصوص مخارج مجلس انتقاد کرد و گفت: لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها را به جهت مشکل اجرایی آیین‌نامه که مربوط به 70 میلیون جمعیت کشور بود را مدتی نگه داشتید اما نمی‌دانیم چرا آیین نامه مجلس در جایی اهمیت دارد و در جایی دیگر که قرار است گزارش مخارج مجلس ارائه شود، اهمیتی ندارد.

نماینده شازند همچنین در انتقاد به جلوگیری از طرح برخی طرح‌ها از سوی نمایندگان خطاب به رییس جلسه اظهار داشت: پیشنهادات بسیاری از سوی نمایندگان مطرح می‌شود، اما به انحاء مختلف باعث رای آوردن و یا نیاوردن برخی طرح‌ها می‌شوید.

وی با اشاره به طرحی که از سوی نماینده اصفهان در خصوص پرداخت اعتبار به بسیج مستضعفین مطرح شده بود گفت: شما به جای بقیه نمایندگان صحبت کردید و این پیشنهاد رای نیاورد این روا نیست هنگامی که به بسیج می‌رسیم اینگونه عمل شود.

پس از سخنان نماینده شازند، "محمدرضا باهنر" در پاسخ به تذکر وی گفت: شما همه بحث‌های مانده در قلب خود را مطرح کردید که البته اشکالی ندارد.

نایب رئیس مجلس در ارتباط با گزارش عملکرد مالی مجلس گفت: این گزارش را به همراه نظر دیوان محاسبات و نظر کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات خدمت نمایندگان تقدیم کردیم.

وی ادامه داد: اشکالی ندارد میکروفن که باز می‌شود هر چه را که می‌خواهید مطرح کنید و جملاتی از قبیل اینکه "نمی‌گذاری طرحی مطرح شود"، "هر کاری می‌خواهی انجام می‌دهی" و غیره را بیان کنید؛ انشاالله در عمل حق بسیج را ادا کنیم و ما هم تلاش می‌کنیم اینگونه عمل نماییم.

باهنر متذکر شد: پشت تریبون اینگونه صحبت کردن در مورد همدیگر مناسب نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet