هدر موبایل
1388/10/21 21:16:00
سرویس سیاسی

درخواست ناصری از حسینیان برای پس گرفتن استعفای خود

**سخنگوی کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: برخورد با حافظان نظم و امنیت (ناجا و بسیج) به جای برخورد قاطع با آشوب‌گران از مهمترین دلایل استعفای حسینیان است.

"عبدالحسین ناصری" سخنگوی کمیسیون سیاست داخلی و شوراها از حسینیان با عنوان سرباز پیشقراول ولایت و رهبری یاد کرد و گفت: درباره فرایندی که موجب استعفای حسینیان شد، افزود: آقای حسینیان دلایل مختلفی را در استعفانامه‌اش عنوان کرد که مهمترین علت آن برخورد با حافظان نظم و امنیت(نیروی انتظامی و بسیج) به جای برخورد قاطع با آشوب‌گران و اغتشاشگران بود. نماینده مردم گرگان و آق قلا در خانه ملت در ادامه تصریح کرد: اعتراض آقای حسینیان به نحوه برخورد دستگاه قضایی با نیروی انتظامی دغدغه‌ و مورد اعتراض بسیاری از نمایندگان ملت است و کمیسیون سیاست داخلی مجلس هم با فراخوان وزیر دادگستری برای پاسخگویی به مجلس، از عملکرد ناجا برای برخورد با آشوب‌گران تقدیر کرد.

وی افزود: باید جایگاه کسانی که پیرو ولایت هستند و به تبعیت از فرامین رهبری برای تقویت دولت اسلامی تلاش می‌کنند ارج نهاد و قدردان زحمات و تلاش‌های آنها بود و بطور ویژه از نظرات آنها استفاده کرد.

سخنگوی کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس هشتم درباره دیدگاه روح الله حسینیان در خصوص ناکارآمدی مجلس هشتم اظهار داشت: آقای حسینیان انتظار داشت که کارها با سرعت بیشتری صورت گیرد تا امور کشور و مردم ناکارآمدی مجلس نظر شخصی افراد است.

وی اظهار داشت: اگر خواهان آرامش هستیم باید جلوی اغتشاشات را بگیریم و حافظان امنیت را تقویت کنیم، اما متاسفانه در روز عاشورا که عده‌ای آشوبگر در تهران با حرمت شکنی عزاداری سید و سالار شهیدان دست به اغتشاش زدند، دستگاه قضایی سردار رجب‌زاده فرمانده انتظامی تهران بزرگ که باید نیروهای میدانی خود را در برخورد با هنجارشکنان ساماندهی می‌کرد، احضار و دوساعت و نیم معطل کرد که باید شخصی که این کار را کرده پاسخگو باشد.

ناصری همچنین از آقای حسینیان خواست استعفای خود را پس بگیرد و برای حل مشکلات با هیات رییسه مذاکره کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet