خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1388/10/21 11:46:00
سرویس سیاسی
رییس مجلس:

انقلاب اسلامی درمقابل هجمه‌ها ایستادگی می‌کند

**رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انقلاب اسلامی از یک اصالت برخوردار است و در مقابل هجمه و حملاتی که از سوی دشمنان و در همه عرصه‌ها انجام می‌گیرد، ایستادگی و مقاومت می‌کند.

به گزارش خانه ملت، "علی لاریجانی" در دیدار صبح امروز خود با خانواده‌های نمایندگان فقید استان گلستان در ششمین دوره مجلس که اردیبهشت ماه سال 80 در اثر سانحه سقوط هواپیمایی که به همراه 40 سرنشین جان خود را ازدست دادند، یادآور شد: فقدان این عزیزان که منتخب مردم یک استان در مجلس شورای اسلامی بودند، برای همه دردناک بود.

وی ادامه داد: اما این امتحان الهی است و باید در برابر آن شکیبایی و صبوری از خود نشان داد و مطمئن باشید حرکت در این مسیر در پیشگاه خداوند اجری عظیم خواهد داشت.

رییس مجلس تصریح کرد: ما همواره در معرض آزمون و امتحان در همه صحنه‌های انقلاب بوده‌ایم و مهم این است که با وجود مشکلات و سختی‌ها، بتوانیم در مسیر صحیح و درست خود حرکت کنیم.

لاریجانی خاطرنشان ساخت: شما خانواده‌های نمایندگان فقید همواره پشتیبان انقلاب و سرمایه‌های گرانسنگ نظام هستید و نقش موثر و ارزشمندی در فعالیت‌ این عزیزان داشته‌اید.

وی تاکید کرد: مهم این است که همواره در مسیر درست حرکت کنیم و پیرو راه این عزیزان باشیم.

رییس قوه مقننه گفت: وظیفه همه، از جمله مجلس شورای اسلامی این است که برای شما احترام و ارزش قائل باشیم و به مشکلات و کاستی‌های شما رسیدگی کنیم.

لاریجانی افزود: نباید با نگاه مایوسانه با مشکلات و کاستی‌ها برخورد کنیم بلکه باید با صبر، امیدواری و تدبیر هوشمندانه، در برابر آلام ایستادگی کرد و بدانیم که راه پیش‌رو روشن و معین است.

بنا بر این گزارش، در پایان این دیدار رییس مجلس شورای اسلامی به "علی افراشته" معاون اجرایی مجلس ماموریت داد با پیگیری مشکلات خانواده‌های نمایندگان فقید استان گلستان در مجلس ششم، نسبت به حل آن‌ها اقدام کند.

در آغاز این دیدار نیز برخی از اعضای این خانواده‌ها به بیان مشکلات خود پرداختند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet