خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/10/23 10:43:00
سرویس صحن

کوچک‌زاده خواستار رای مجلس به فوریت طرح قطع رابطه با انگلیس شد

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در قالب تذکری آیین‌نامه‌ای خواستار رای دادن نمایندگان به فوریت طرح قطع رابطه با انگلیس شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "مهدی کوچک‌زاده" در جلسه علنی روز چهارشنبه با استناد به ماده 77 آیین‌نامه داخلی با انتقاد از سخنان "علاءالدین بروجردی" در ارتباط با طرح یک‌فوریتی قطع رابطه با انگلیس اظهار داشت: رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی عنوان کردند که این طرح احساساتی بوده و مبتنی بر عقل نبوده است چرا که بعد ایشان عنوان کردند که این موارد در مجلس تخصصی بررسی می‌شود و ارائه این طرح را شتاب‌زده دانستند.

نماینده تهران در ادامه افزود: از آقای بروجردی انتظار می‌رود که سنجیده‌تر موادی که به آن استناد می‌کنند را تذکر بدهند.

کوچک‌زاده خاطر نشان کرد: دوم این که مطلبی که مطرح است فوریت رسیدگی به خیانت‌ها و جنایت‌ها‌ی دولت انگلستان است که عین این صحبت را مقام معظم رهبری عنوان کردند.

وی افزود: ما معتقدیم که این طرح باید در کمیسیون امنیت ملی مطرح شود و به صورت تخصصی بررسی شود و سوال اینجاست که چرا رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی هرگاه طرحی از سوی اعضای به غیر از کمیسیون امنیت ملی مطرح می‌شود به گونه‌ای درصدد ملغی کرده آن هستند.

نماینده تهران تصریح کرد: ما این مسئله را صحیح نمی‌دانیم و از نمایندگان که فرمایشات مقام معظم رهبری را در مورد خیانت‌ها و جنایت‌های انگلیس مدنظر دارند انتظار داریم که به فوریت طرح مذکور رای دهند تا در کمیسیون امنیت ملی هم به صورت تخصصی بررسی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet