ایام محرم 1398
1388/10/23 12:44:00
سرویس سیاسی
بروجردی در جمع خبرنگاران:

ترورهای کور هیچ خللی به نظام و مردم وارد نمی‌کند

**رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ترورهای کور افراد علمی کشور هیچ خللی در نظام و مردم جمهوری اسلامی ایران وارد نخواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "علاءالدین بروجردی" روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران پارلمانی اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی به فضل خدا به قدری توانمند، قدرتمند و ریشه‌دار است که چنین حرکاتی هیچ خللی در نظام ایجاد نخواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: مسئولان امنیتی و اطلاعاتی باید به دلیل این که مساله ترور به خصوص اندیشمندان و نخبگان با منافع ملی ما گره خورده، باید موضوع را با قدرت مورد بررسی و کشف قرار دهند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: ما معتقدیم مسئولان امنیتی باید عوامل جنایت را هر چه سریع‌تر شناسایی و تحویل مقامات قضایی بدهند.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: از شب گذشته آقای سروری مسئول کمیته امنیت کمیسیون مسئول بررسی موضوع شده است.

وی در خصوص موضوع قطع رابطه با انگلیس که در کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس بررسی می‌شود، گفت: از مدتها پیش چندین جلسه‌ در این زمینه با مسئولان وزارت خارجه داشته‌ایم و در کمیسیون هم بحث‌ها و تفسیرهایی در رابطه با این موضوع صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مصر به کاهش رابطه با انگلیس بوده و هست.

وی درادامه یادآور شد: در جلسه مشترک شب گذشته که کمیسیون امنیت ملی با وزیرامور خارجه داشت موضوع قطع رابطه هم مطرح شد.

رییس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس در خصوص نظر وزارت خارجه با قطع روابط با انگلیس گفت: وزارت خارجه اصل داشتن رابطه با انگلیس را قبول دارد منتهی مجلس نیز دیدگاه خود را دارد و طبیعی است خروجی این تصمیمات در جمهوری اسلامی با شورای عالی امنیت ملی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet