شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1388/10/23 13:15:00
سرویس سیاسی
ابوترابی فرد:

حرکاتی مثل ترور نشانه ضعف و یاس دشمنان است

**نائب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: تروراستاد فیزیک دانشگاه تهران، حیثیت و آبروی کسانی را برد که شعارمبارزه با تروریسم سرمی‌دهند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران پارلمانی ضمن اظهار تاسف از ترور استاد "مسعود علیمحمدی" اظهارداشت: اگر اقدامات کور تروریستی می‌توانست در روند حرکت جمهوری اسلامی و بالندگی نظام به لحاظ علمی و سیاسی موثر باشد، باید در سه دهه گذشته آثار آن را می‌دیدیم.

نایب رییس مجلس تصریح کرد: این ترور تنها حیثیت و آبروی کسانی را برد که شعار برجسته آنان در جهان، مبارزه با تروریسم است.

وی افزود: این نوع حرکات، نشان دهنده یاس و ضعف دشمنان است و موجب افزایش اقتدار ملی می‌شود و عزم اساتید دانشگاهی را برای رسیدن به مرزهای دانش افزایش می‌دهد.

ابوترابی فرد گفت: این نوع حرکات نشان می‌دهد نظام سلطه، پرچمدار تروریسم دولتی و غیردولتی در جهان است و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی در جریان این بودند که موساد و سیا به دلیل شکست، تلاش می کنند که اینگونه اقدامات مذبوحانه‌ را علیه ملت ایران صورت دهند.

نایب رئیس مجلس همچنین در خصوص استعفای "روح الله حسینیان" اظهارداشت: با ایشان صحبت‌هایی داشته‌ام و برخی دیگر از دوستان نیز با آقای حسینیان گفت‌وگو کرده‌اند. امیدواریم ایشان از نظر خود منصرف شوند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کار آقای حسینیان در مورد رسانه‌ای کردن استعفای خود، قبل از تقدیم آن به هیات رئیسه کار درستی بود، گفت: این کار درستی نبود و من اگر جای ایشان بودم چنین کاری نمی‌کردم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet