هدر موبایل
1388/10/23 12:30:00
سرویس کمیسیون ها
رجایی با اشاره به نشست مشترک با دیوان محاسبات:

کمیسیون کشاورزی تخلفات دستگاه‌های ذی‌ربط را پیگیری می‌کند

**رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی گفت: این کمیسیون تخلفات گزارش شده توسط دیوان محاسبات در دستگاه‌های مربوط به حوزه تخصصی خود را پیگیری می‌کند.

"عباس رجایی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به جلسه سه‌شنبه شب اعضای  کمیسیون کشاورزی و رئیس و معاونان دیوان محاسبات، اظهارداشت: اعضای کمیسیون در این نشست بر تعامل هر چه بیشتر دیوان محاسبات با کمیسیون کشاورزی تاکید کردند.

وی افزود: با توجه به گزارش‌های خوب دیوان، مقرر شد که ما در کمیسیون، نتایج گزارش‌های دیوان محاسبات را در مواردی که در حوزه تخصص و وظایف کمیسیون است، پیگیری کنیم.

رجایی ادامه داد: به این ترتیب که اگر بر اساس گزارش دیوان، تخلفی در دستگاهی صورت گرفته باشد، ما با دعوت از مسئولان آن دستگاه، موضوع را پیگیری کرده و از آنها پاسخ می‌خواهیم.

رئیس کمیسیون کشاورزی خاطرنشان کرد: همچنین قرار شد کارشناسان دیوان محاسبات در بررسی و پیگیری برخی موضوعات مورد نظر کمیسیون، نیز همکاری داشته باشد و گزارشات خود را به اعضا ارائه کنند.

رجایی تاکید کرد: دیوان محاسبات به عنوان بازوی نظارتی مجلس  باید در تصمیم سازی‌ها و تصمیم گیری‌های مجلس‌، جایگاه واقع بینانه‌تر، عملیاتی‌تر و مفیدتری داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet