خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1388/10/23 14:28:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی و رییس جمهوری

**تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به رییس جمهوری و مسئولان اجرایی در صحن علنی مجلس قرائت شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور، وزرا و مسئولان اجرایی کشور که توسط حسن غفوری‌فرد قرائت شد به شرح زیر است:

تذکرخباز نماینده کاشمر به وزیر رفاه در خصوص بررسی علت عدم پاسخگویی به نامه‌های نمایندگان توسط سازمان بهزیستی.

تذکر ذوالقدر نماینده بندرعباس به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص اقدام به خرید محصولات کشاورزی و جلوگیری از ضرر و زیان آنها.

تذکر علیخانی نماینده قزوین به وزیر صنایع در خصوص رسیدگی جدی و حل مشکلات عدیده‌ کارخانه اشکان چینی قزوین.

تذکر کرمی نماینده سنندج به وزیر صنایع در خصوص لزوم بازسازی و احیای 800 کارگاه و کارخانه صنعتی در حال تعطیلی استان کردستان و به وزیر علوم در خصوص لزوم توجه بیشتر به دانشگاه علمی کاربردی کردستان.

تذکر رضا حسینی نماینده‌ شهربابک به وزیر نفت در مورد لزوم اجرایی نمودن مصوبه هیات دولت درخصوص گازرسانی به نقاط سردسیر شهرستان شهربابک.

تذکر یحیی‌زاده نماینده تفت و میبد به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در اجرای قانون نسبت به کارگیری حق‌التدریسی‌ها و آموزشیاران و به وزیر رفاه در خصوص تسریع در اجرای مصوبه‌ سفر دوم در مورد راه‌اندازی پلی‌کلینیک تامین اجتماعی میبد.

تذکر میرخلیلی نماینده میناب و رودان به وزیر نیرو در خصوص تسریع درخصوص رفع مشکل شدید کم‌آبی در دهستان بذرک میناب و تسریع در برق‌رسانی روستاهای تابعه.

تذکر ترابی نماینده شهرکرد به وزیر راه در خصوص رفع سردرگمی مسافران و عابران در مسیر رسیدن به شهرهای کوچک و روستاها به دلیل عدم نصب علایم راهنمایی مناسب.

تذکر تامینی نماینده رشت به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص لزوم تامین اعتبار مورد نیاز احداث کتابخانه مرکزی رشت.

تذکر قادری نماینده شیراز به وزرای کشور، بهداشت و فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تسریع در تعیین تکلیف بیمارستان فاطمی‌نژاد شیراز.

تذکر عیسی‌زاده نماینده میاندوآب به وزیر نفت در خصوص رفع نارضایتی از روند گازرسانی به روستاهای تابع میاندوآب، تکاب و شاهین‌دژ.

تذکر ملک‌محمدی نماینده دامغان به وزیر نفت در خصوص لزوم شروع عملیات گازرسانی به برخی از روستاهای دامغان.

تذکر نقوی حسینی نماینده ورامین به رییس‌جمهور در خصوص دستور پرداخت اعتبارات درآمد از هر نخ سیگار به تربیت بدنی.

تذکر عثمانی نماینده‌ بوکان به وزیر بهداشت در خصوص لزوم به‌کارگیری نیروهای بیکار شده بر اثر تعطیلی داروخانه شبانه‌روزی بوکان و به وزیر راه در خصوص بررسی علت تعلل در آسفالت راه‌های روستایی و به وزیر صنایع در خصوص رسیدگی به تعلل در ساماندهی شرکت نساجی خاتم‌الانبیای بوکان.

تذکر طاهرخانی نماینده‌ تاکستان به رییس‌جمهور در خصوص دستور تسریع در اجرایی شدن طرح‌های مصوب در سفر اول به استان قزوین و به وزیر بهداشت در خصوص رسیدگی به وضعیت بیمارستان‌های دولتی از جمله بیمارستان شهدای تجریش تهران.

تذکر خیری نماینده بستان‌آباد به وزیر بهداشت در خصوص رسیدگی به وضعیت نابسامان اورژانس بیمارستان‌های دولتی.

تذکر خسته‌بند نماینده‌ بندرانزلی به وزیر راه در خصوص افزایش اعتبار راه آهن قزوین - رشت و بندرانزلی.

تذکر حسینی دولت‌آبادی نماینده برخوار، شاهین‌دژر و میمه به وزیر اقتصاد در خصوص علت عدم پرداخت مالیات بر ارزش افزوده و عوارض آلایندگی پالایشگاه نفت اصفهان به شهرداری شاهین‌شهر.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet