عید سعید غدیرخم
1388/10/23 14:32:00
سرویس صحن
لاهوتی در نطق میان دستور:

نیاز مبرم امروز ایران آرامش و اتحاد است

**نماینده لنگرود گفت:‌ آنچه امروز نیاز مبرم جامعه ایران اسلامی به شمار می رود، آرامش، انسجام، اتحاد نیروها و بهره گرفتن از تجارب بزرگان دلسوز نظام که سوابق انقلابیشان بر همگان آشکار است، می باشد.

 به گزارش خبرنگار خانه ملت ،مهرداد لاهوتی در نطق میان دستور  روز چهارشنبه خود گفت: بی تردید مجلس شورای اسلامی با تلاش دو چندان در راستای نیل به اهداف والای نظام جمهوری اسلامی به استقبال دهه فجر امسال خواهد رفت.
لاهوتی اسلامیت را وجه تمایز انقلاب اسلامی با دیگر انقلابها دانست و گفت: این مدل، کاملترین و جامع ترین مدل ارایه شده در دموکراسی است.
وی همچنین با اشاره به تقدیم لایحه برنامه پنجم اظهار داشت: چقدر خوب بود که این لایحه پیشنهادی زودتر ارایه می شد و در تصویب بودجه سنواتی مدنظر قرار می گرفت، متاسفانه با توجه به فرصت قانونی ارایه لایحه بودجه تا 15 آذر ماه هنوز با گذشت یک ماه از مهلت قانونی چشم به راه ارایه لایحه پیشنهادی بودجه هستیم. مطمئنا با این فرصت محدود تا پایان سال قادر به رسیدگی هر دو موضوع  نخواهیم بود.

نماینده لنگرود همچنین ضمن تشکر از معاون اول رئیس جمهور جهت پی گیری مشکلات کشاورزان استان های شمال گفت:‌ متاسفانه خروجی این تصمیمات هیچ مشکلی را از کشاورزی حل نکرد، بلکه جنابعالی مسئولیت را به عهده مسئولین محلی واگذار کردید که هیچ اختیاری ندارند. لذا می خواهم جهت حل مشکلات چای، برنج، ابریشم و مرکبات که با واردات بی جا کشاورزی را به نابودی کشانده است، قدم های اساسی بردارید.

نماینده لنگرود همچنین با انتقاد از واردات محصولات کشاورزی گفت:‌ همچنان شاهد واردات برنج، چای، مرکبات و ابریشم هستیم.

لاهوتی در ادامه به برخی از مشکلات حوزه انتخابیه خود را  شروع عملیات اجرایی راه چمخاله به رودسر و احداث شهرک صنعتی لنگرود عنوان کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet