ایام محرم 1398
1388/10/23 15:23:00
سرویس صحن
نماینده مردم تهران:

مردم ایران با عمل به تکلیف خود از برخی خواص پیشی گرفتند

**فاطمه رهبر با بیان اینکه مردم ایران با بصیرت تمام پیام قیام حسینی را دریافت کرده‌ اند، تاکید کرد:‌ مردم ایران به بهترین شکل ممکن به تکلیف و وظیفه شرعی خود عمل کردند، حتی مردم از برخی خواص نیز پیشی گرفتند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، فاطمه رهبر نماینده تهران روز چهارشنبه در نطق میان دستور خود با اشاره به در پیش بودن سالروز پیروزی انقلاب گفت:می‌توان سال 88 را سال بلوغ سیاسی انقلاب اسلامی ایران نام نهاد.

نماینده تهران با بیان اینکه این سال را می‌توان سال تحکیم پایه‌های اسلامی، سال رفراندوم دوباره به نظام و سال رای آری به اصل ولایت مطلقه فقیه نام گذاشت، افزود:‌ این سال، سال وفاداری مردم ایران به انقلاب اسلامی، آرمان‌های امام راحل و تجدید بیعت با ولی فقیه بود.

فاطمه رهبر تصریح کرد: سال 88 سال امتحان خواص، سال پیشی‌گرفتن عوام از برخی خواص، سال بصیرت‌ها و عبرت‌ها، سال افشای چهره‌های جدیدی از نفاق و همچنین سال سیاست‌بازی‌های عده‌ای خودفروخته فتنه‌گر بود.

وی با اشاره به اصول 5، 57،60، 91، 107، 108 و 109 قانون اساسی گفت: تمام این اصول مربوط به ولایت فقیه است، آیا وقت آن نرسیده که به سوگندی که در ابتدای مجلس به قرآن کریم یاد کرده‌ایم عمل کرده و حافظ این اصول باشیم؛ در حوادث پس از انتخابات و با در نظرگرفتن مدت زمان طی شده ، وقت آن رسیده که ناآگاهان آگاه شده و کسانی که احساس وظیفه کردند به تکالیف خود عمل کنند.

نماینده تهران با طرح این پرسش که در این بین وظیفه ما نمایندگان مجلس چیست؟ گفت:‌ طی مدت طی شده نخبگان وظیفه‌شناس و خواص حق‌طلب فعال شده‌اند تا معترضین را آگاه کنند، صدا و سیما با روشنگری‌های خود به خوبی باطن فتنه را به اطلاع عموم مردم رسانده است البته دستگاه‌های امنیتی کشور نیز به وظایف خود عمل کرده‌اند.

رهبر در خاتمه اظهار داشت: متاسفانه قوه قضائیه به هر دلیلی هنوز نتوانسته خواسته مردم، خواص حق‌طلب و البته مطالبات مقام معظم رهبری را پاسخگو باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet