هدر موبایل
1388/10/24 12:40:00
سرویس صحن
محمدی اجرای مصوبات دور دوم را در حد صفر عنوان کرد

اجرای مصوبات دور دوم سفرهای استانی راکد است

**عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: روند مصوبات دور دوم سفر رئیس جمهور به دلیل مشکلات مالی و اعتباری راکد و در حد صفر است.

اقبال محمدی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص وضعیت مصوبات سفر رئیس جمهور گفت: مصوبات استانی دور دوم سفر رئیس جمهور، با توجه به ماده 58 لایحه بودجه 88 هیچ منبع اعتباری برای اجرایی شدن ندارد.

وی خاطرنشان کرد: در ماده 58 لایحه بودجه اجازه نداده که از لایحه بودجه و منابع استانی و حتی ملی برای اجرای مصوبات سفرهای استان تخصیص داده شود در نتیجه مصوبات همچنان در بلاتکلیفی قرار دارند.

نماینده مردم مریوان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: به دلیل عدم توجه دولت به ماده 58 لایحه بودجه 190 مصوبه سفر رئیس جمهور از اسفند 1387 تا امروز معطل مانده است.

وی خاطرنشان کرد: هیات دولت در دور دوم سفرهای استانی فاقد منابع اعتباری و عملا برای اجرا، استاندارد یا خود دولت با مشکل مواجه شده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قرار است در لایحه بودجه 1389 بعضی از مصوبات که نیازمند گذراندن کمیسیون ماده 32 در معاونت نظارت راهبردی و برنامه‌ریزی رئیس جمهوری است تایید و در قالب ردیف‌های مطالعاتی و جدول شماره 12 به مجلس پیشنهاد شود.

این نماینده مردم در خانه ملت خاطرنشان کرد: اما باید توجه داشت متاسفانه به دلیل تاخیر در ارائه بودجه 89 به مجلس و نیز تا تایید مجلس و گذراندن مراحل مطالعاتی که عملا دو سال از 3 سال تعیین شده را هم از دست می‌دهیم، به طور قطع اجرا و تحقق مصوبات استانی طی 3 سال تعیین شده به هیچ وجه غیر ممکن خواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet