آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

ثروتی خواستار در اختیار قرار دادن بنزین به فرمانداری‌ها برای موارد اضطراری شد

سرویس اقتصادی
نماینده مردم بجنورد گفت: در صورتی که ستاد سوخت موافقت خود را اعلام کند بنزین برای مصارف اضطراری در اختیار فرمانداری‌ها قرار می‌گیرد.
یکشنبه 31 تیر 1386 ساعت 14:11

این عضو کمیسیون اجتماعی در جمع خبرنگاران پارلمانی گفت: جمعی از نمایندگان مجلس در دیدار شب گذشته خود با رئیس جمهور در خصوص مسایل سهمیه بندی سوخت و تاثیرات کارت هوشمند سوخت بحث و تبادل نظر نمودند.
وی در خصوص این نشست گفت: مقرر گردید تا مشکلات مربوط به افراد در راه مانده و مشاغل خاص در ستاد سوخت بررسی صورت گیرد و برای برطرف شدن این مشکلات و مسایلی نظیر سوخت نیروهای نظامی و انتظامی و بخش خصوصی مقداری سوخت به فرمانداری‌ها تعلق گیرد.
ثروتی افزود: همچنین صرفه جویی از طریق سهمیه بندی تا پایان سال جاری 5 میلیارد دلار خواهد بود که قرار است از این منبع پروژه‌های معینی از طریق لایحه به مجلس پیشنهاد شود که احداث هزاران کیلومتر راه آهن می‌تواند از آن قبیل باید.
نماینده بجنورد با اشاره به تاکید رئیس جمهور برای عدم ارائه قیمت آزاد سوخت در این نشست گفت: مقرر گردید با توجه به تورم زا بودن این امر اقدامی از سوی دولت و مجلس صورت نگیرد چرا که این اقدام می‌تواند تورمی 40 درصدی را برای اقشار آسیب پذیر بوجود آورد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000