شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1388/10/29 10:48:00
سرویس سیاسی
با حضور رییس مجلس صورت گرفت

رونمایی کتاب مجموعه سخنرانی‌ها و مقالات چهارمین کنفرانس حمایت از انتفاضه

**کتاب مجموعه سخنرانی‌ها و مقالات چهارمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با عنوان "فلسطین نماد مقاومت، غزه قربانی جنایت" با حضور رییس مجلس شورای اسلامی رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در مراسم رونمایی از این کتاب که در حاشیه همایش غزه، نماد مقاومت برگزار شد، "زهرا مصطفوی" رییس جمعیت دفاع از فلسطین و "مجتبی رحماندوست" دبیرکل این جمعیت نیز حضور داشتند.

کتاب مجموعه سخنرانی‌ها و مقالات چهارمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین که در مدت زمان کمتر از شش ماه جمع‌آوری شده برای نخستین‌بار از بدو تاسیس دبیرخانه دائمی حمایت از انتفاضه فلسطین به سه زبان زنده دنیا چاپ و در اختیار علاقه‌مندان موضوع فلسطین قرار می‌گیرد.

کتاب مزبور در هفت بخش شامل پیشگفتار و مقدمه، سخنرانی‌های افتتاحیه، سخنرانی و مقالات میهمانان داخلی و خارجی کنفرانس ، سخنرانی‌های اختتامیه بیانیه‌ها که شامل بیانیه تهران(کنفرانس) بیانیه کنفرانس در حمایت از رییس جمهوری سودان در رد و محکومیت حکم صادره دادگاه بین‌المللی علیه وی و بیانیه‌ کمیته دانشجویی دبیرخانه کنفرانس است، پیام‌های صادره به کنفرانس از سوی شخصیت‌‌های طراز اول جهان در حمایت از مقاومت فلسطین و در پایان جُنگ عکس کنفرانس چاپ و منتشر گردیده است.

از محتوای مقدمات کتاب می‌توان به سخنرانی راهبردی و هدایتگر مقام معظم رهبری که در بیانیه تهران به عنوان سند کنفرانس تلقی گردیده به همراه سخنرانی روسای قوای مقننه، مجریه و قضاییه، همچنین سخنرانی 12 رییس مجلس و 14 نایب رییس و رهبران گروه‌های 10 گانه فلسطین به ویژه حزب الله لبنان، پیام‌های سازمان کنفرانس اسلامی و اتحادیه عربی و پارلمانی عرب و شخصیت‌های برجسته‌ای همچون نخست وزیر سابق لبنان و رییس جمهور سابق الجزایر یاد کرد.

همایش غزه، نماد مقاومت هم‌زمان با 29 دی‌ماه روز "فلسطین نماد مقاومت، غزه قربانی جنایت"در سالن حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

60 خبرنگار، عکاس و تصویربردار پوشش خبری این همایش را برعهده داشتند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet