خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1388/11/03 09:58:00
سرویس کمیسیون ها

هیات تحقیق و تفحص از برنامه چهارم دوشنبه میزبان سازمان بازرسی است

**هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور بررسی‌های خود را در این زمینه روز دوشنبه با حضور رییس و معاونان سازمان بازرسی ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، وزیر امور اقتصادی و دارایی و دیگر مسؤولان ذی‌ربط با حضور در جلسه روز یکشنبه کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گزارشی از وضعیت منابع بانکی و راهکارهای افزایش سرمایه بانک‌ها به اعضا ارائه خواهند داد.

در همین روز کارگروه منتخب کمیسیون‌های اجتماعی و برنامه و بودجه برای بررسی تشکیلات پیشنهادی دیوان محاسبات تشکیل جلسه می‌دهد.   

اعضای کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات روز دوشنبه به منظور بازدید از مراکز فرهنگی و مذهبی شهر مقدس قم عازم این شهر خواهند شد.

برسی جداول کلان لایحه بودجه سال 1389 کل کشور در دستورکار جلسه روز سه‌شنبه این کمیسیون قرار دارد.

مسؤولان جهاد دانشگاه‌ها روز سه‌شنبه با حضور در جلسه کارگزوه اجتماعی کمیسیون برنامه و بودجه در مورد عملکرد بودجه سال 1388 این نهاد و بودجه پیشنهادی برای سال 1389 به اعضای کمیسیون گزارش می‌دهند.

هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور نیز بررسی‌های خود را در این زمینه روز دوشنبه با حضور رییس و معاونان سازمان بازرسی ادامه می‌دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet