عید سعید فطر
1388/11/03 14:35:00
سرویس کمیسیون ها
کمیسیون اجتماعی بررسی می‌کند

عملکرد کمیته امداد و سازمان بهزیستی در برنامه چهارم

**کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در این هفته عملکرد کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی را در برنامه چهارم توسعه بررسی و موارد مرتبط با برنامه پنجم این نهادها را تبیین می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بررسی طرح تدوین و تنقیح قوانین و مقررات کشور و بررسی ایرادات شورای نگهبان  به طرح اصلاح مواد 1 و 7 قانون نحوه اجرای قانون مربوط به خدمت نیمه وقت بانوان مصوب 1364 در دستورکار جلسه روز یکشنبه کمیسیون اجتماعی است.

کارگروه مشترک کمیسیون‌های برنامه و بودجه و محاسبات و اجتماعی جهت بررسی ساختار سازمانی دیوان محاسبات نیز در روز یکشنبه تشکیل جلسه خواهد داد.

اعضای کمیسیون اجتماعی روز دوشنبه از سازمان بهزیستی کشور به منظور بحث و تبادل ونظر پیرامون عملکرد سازمان و میزان تحقق موارد مرتبط در قانون برنامه چهارم و تبیین موارد مربوط در برنامه پنجم بازدید خواهند داشت.

سرپرست کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) به‌منظور ارائه گزارشی در مورد میزان تحقق موارد مرتبط در برنامه چهارم و تبیین موارد مربوط در برنامه پنجم در جلسه روز سه‌شنبه این کمیسیون حضور خواهد یافت.

در همین روز "عبدالرضا شیخ الاسلامی" وزیر کار امور و اجتماعی برای پاسخگویی به سوالات "محمدقسیم عثمانی" نماینده بوکان و "نادر قاضی‌پور" در این کمیسیون حاضر می‌شود.

کارگروه اشتغال و روابط  کار کمیسیون اجتماعی نیز روز سه‌شنبه تشکیل جلسه می‌دهد و طرح‌های "بهسازی قراردادهای موقت کار و شرکت‌های پیمانکاری نیروی انسانی" و "سرمایه‌گذاری اشتغال و بخش خصوصی" را مورد بررسی قرار می‌دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet