هدر موبایل
1388/11/04 12:30:00
سرویس صحن
دلق‌پوش در نطق میان دستور:

با همفکری و هم افزایی تهدیدها به فرصت تبدیل می‌شود

**نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز باید توجه به حل مشکلات اقتصادی کشور، صیانت از حقوق مردم، رفع بیکاری و توجه به سیاست‌های ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، "فرهاد دلق‌پوش" روز یکشنبه در سخنرانی میان دستور گفت: دولت  حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، دقت لازم در اجرای عادلانه قانون و توزیع منابع و امکانات کشور، توسعه همه جانبه کشور و برقراری امنیت و پایداری، دوری از افراط و تفریط به در همه امور به ویژه در مشی سیاسی را مورد توجه دهد.

وی خاطر نشان کرد: جناح‌های سیاسی به جای خنثی سازی تلاش‌های هم، باید با مشارکت و همفکری هم افزایی ایجاد کنند تا از این طریق هزینه‌های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی کشور را کاهش داده و تهدیدهای پیش رو را به فرصت مبدل کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی گفت: صیانت و پایبندی به آرمان‌های والای بنیانگذار  نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و پیروی از ولایت فقیه و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری باید سرلوحه اعمال و رفتار همه افراد و گروه‌ها باشد.

دلق‌پوش خاطر نشان کرد: در حالی که با صرف زمان بسیار، لایحه هدفمندکردن یارانه‌ها به تصویب رسید از دولت انتظار می‌رود در اجرای این قانون دقت لازم و کافی را مبذول داشته و نسبت به کنترل گرانی و تورم و جلوگیری از آسیب رسیدن به اقشار کم درآمد و متوسط جامعه با اتخاذ سیاست‌های مناسب اقدام مناسب را انجام دهد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: از رییس و هیات رییس مجلس شورای اسلامی درخواست می‌نماییم نسبت به تقویت بعد نظارتی مجلس چاره‌اندیشی کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet