هدر اصلی
1388/11/04 14:22:00
سرویس صحن
رسایی:

دستگاه قضایی با کسانی که به آبروی نظام آسیب زدند برخورد کند

**حمید رسایی در تذکری گفت: معنی ندارد که کسی که متهم است شاکی شود، دستگاه قضایی باید به این امور توجه کند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نماینده تهران در تذکری با استناد به بند 11 ماده 23 آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: 144 نماینده درخواست کردند که دستگاه قضایی مسئله کسانی که با ادعاهای خود به آبرو و اموال نظام آسیب زدند و در کشور بحران درست کرده بودند، رسیدگی کند، ولی متاسفانه شاهدیم از این جهت هیچ اقدامی تاکنون صورت نگرفته و حتی همین افراد یعنی کسانی که خود از نظر ملت، نخبگان و مجلس، متهمند، از برخی روزنامه‌ها که به حق در این ایام روشنگری کرده‌اند، شکایت کرده‌اند.

وی افزود: من در هفته گذشته دیدم که افرادی مثل آقای موسوی، آقای خاتمی و برخی دیگر از روزنامه کیهان، ایران و وطن شاکی شده‌اند و دستگاه قضایی آنها را احضار کرده است.

رسایی خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی باید در درجه اول آنهایی را که به لندن پناهنده شده و چهار ماه است که به آن جا رفته و برنگشته‌اند احضار کند، در حالی که هنوز این کار را نکرده است و این معنی ندارد، کسی که متهم است و اتهامش از سوی ملت است و حقوق ملت را ضایع کرده و امروز 144 نماینده علیه آنها درخواست کرده‌اند دستگاه قضایی هیچ اقدامی نکرده، آن وقت همان فرد از نشریاتی که این پیگیری‌ها را انجام داده شاکی شده است.

وی افزود: از رییس قوه قضاییه که می‌دانیم مثل ما دلش می‌خواهد با این عواملی که در دستگاه قضایی هستند و گاه مسوولان قضایی هم اطلاع ندارند، برخورد لازم انجام دهد.

ابوترابی‌فرد رییس جلسه گفت: دستگاه قضایی تذکر جنابعالی را مورد توجه قرار می‌دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet