خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1388/11/01 12:15:00
سرویس کمیسیون ها
نماینده مردم زرند:

هنوز کلنگ برخی از مصوبات به زمین نخورده است

**نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بخش‌هایی از مصوبات استانی اجرایی نشده است.

"حسین امیری خامکانی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به اینکه برخی از مصوبات سفر استانی رئیس جمهور در حد کلنگ زنی‌ رها شده است گفت: برخی از مصوبات استانی همچنان در برخی شهرستان‌ها اجرایی نشده است.

امیری خامکانی با بیان اینکه مصوبات استانی دولت نیاز به اعتبار دارد افزود: در حال حاضر دولت با کسری اعتبار زیاد در دستگاه‌های مختلف از جمله آموزش و پرورش و بهداشت و درمان مواجه است.

وی تصریح کرد: در سفرهای استانی رئیس جمهور جهت اجرای پروژه‌های عمده گزارش نهایی به ما که نمایندگی مردم استان را بر عهده داریم داده نشده است.

خامکانی ادامه داد: اجرای پروژه‌ها در استان‌ها برای ما هم همچنان مشهود نیست به جز افتتاح چند سالن ورزشی که در برخی از شهرهای کوچک انجام گرفته است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: هر ساله براساس منابعی که دولت در اختیار دارد پروژه‌هایی برای مصوبات استانی گنجانده می‌شود و در صورتی هم که منابعی در اختیار نداشت هم مجلس و هم دولت با تصویب آن مخالفت می‌کردند و اصلا مطرح نمی‌شد لذا در حال حاضر هم باید همین گونه عمل شود دولت امکانات خود را هر سال بررسی کند و با توجه به آمایش سرزمین امکانات شهرهای بزرگ و کوچک را در نظر گیرد و در مناطقی که از امکانات کمتری برخوردارند بودجه‌های سالانه پروژه‌های عمرانی آنها را بیشتر در نظر گیرند.

نماینده زرند در خاتمه افزود: سفرهای استانی به دلیل کمبود اعتبارات آنگونه که باید باشد خودش را نشان نداده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet