هدر اصلی
1388/11/07 14:14:00
سرویس صحن
نوروزی در نطق میان دستور:

دشمن تنها کسانی را توانسته فریب دهد که در خط ولایت نبوده‌اند

**نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دشمن کسانی را توانسته فریب دهد که یا تعمق فکری نداشته یا در خط ولایت نبوده‌اند ولی ما تا آخرین قطره خون پای ولایت فقیه ایستاده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، روز چهارشنبه "حسن نوروزی" در سخنرانی میان دستور خود با بیان اینکه انتظار است لایحه ایثارگران دچار تعلل نشود، متذکر شد: باید همه مسئولان به مسایل ایثارگران و جانبازان که اردوگاه‌های اسارت را به دانشگاه‌های بزرگ حفظ قرآن و نهج‌البلاغه تبدیل کردند توجه ویژه مبذول کنند.

وی در ادامه اظهار داشت: وحدت یکی از ارکان اساسی پیروزی و تداوم حیات انقلاب اسلامی است و این مبنا و فریادی است که مردم ما از امام عزیز خود و جانشین شایسته‌اش به خوبی در گوش جان شنیده‌اند که پیروزی در اصل انقلاب، پیروزی بر جریان آمریکایی لیبرالی‌ها و پیروزی در جنگ و پیروزی در فتنه‌های اخیر را در پی داشته است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نه عقل و نه تجربه تاریخی اسلام و ایران روا نمی‌دارد که با دشمنان، براندازان یا مخالفان اسلحه‌ در دست، با آنان که اگر فرصت کنند با شیوه انقلاب نرم همه چیز را جمع خواهند کرد، وحدت کنیم و به اعتدال رفتار شود.

نوروزی یادآور شد: حال که امروز ماهیت فتنه‌گران آشکار شده و همسویی‌شان با منافقین و سلطنت طلب‌ها رسوایشان کرده و بدنه اصلی مردم با ایستادگی برحق، بر مبارزه با آمریکا، براستواری به ایمان و اسلام در حمایت از سید حسن نصرالله برحمایت از غزه و لبنان بر مدار مقتدای مظلوم و حکیم انقلاب اسلامی گرد امده‌اند، تمامی افراد صادق و حق‌گرای از جنس خود را از جبهه‌ کرده‌اند و آنها کم کم با ریزش نیرو مواجه شده و تنها گرفتار آمدند.

این نماینده مجلس یادآور شد: آغوش نظام برای آشتی ملی و به روی همه کسانی که اشتباه کردند باز است و همه از محبت و دوستی و وحدت و یکدلی و یکرنگی در میان مسئولان حال و گذشته کشور خشنود و خوشحال می‌شوند.

وی تاکید کرد: بازگشت کسانی که این فتنه را به پا کردند به مسیر قانون آرزو و خواست قلبی ماست.

نوروزی تصریح کرد: همه توطئه‌هایی که در این چند سال اخیر صورت گرفته برای تضعیف ولایت فقیه بوده است زیرا وجود رهبری تنها مانع نفوذ استعمار در کشور است.

وی افزود: دشمن کسانی را توانسته فریب دهد که یا تعمق فکری نداشته یا در خط ولایت نبوده‌اند ولی ما تا آخرین قطره خون پای ولایت فقیه ایستاده‌ایم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet