ایام محرم 1398
1388/11/07 14:25:00
سرویس صحن
نماینده شیروان:

عزت نظام در گروی یادآوری به رهنمودهای امام (ره) و رهبری است

**نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی، عزت، اقتدار نظام را در گرو یادآوری رهنمودها و اقدامات بنیانگذار و چراغ آرمانی امام (ره) و شهدا و جانبازان کشور دانست.

به گزارش خبرنگاری محمد رضا حسین‌نژاد روز چهارشنبه در سخنرانی میان دستور گفت: چراغ راه آرمانی امام(ره) با رمز ایمان، اطاعت از رهبری و وحدت شکل گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: امروز اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی همین رمز است و تمامی افراد بصیر و آگاه و ولایت مدار، امروز عنایت کامل و اطاعت پذیری مطلق از مقام معظم رهبری دارند.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: شعار بنیادین شهیدان انقلاب اسلامی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی مسیر تکامل خود را در این 30 سال طی می‌کند. پیشرفتهای بزرگی درابعاد مختلف حاصل شده است.

حسین‌نژاد در ادامه به بودجه سالیانه اشاره کرد و گفت: با عنایت به این که بودجه باید مبتنی بر برنامه باشد و از طرف دیگر بازگشت به برنامه‌ چندان منطقی به نظر نمی‌رسد مجلس، دولت را ملزم به احصاء آن دسته از مفاد و برنامه‌های پنجم که در تنظیم بودجه سال 1389 موثر بوده را نمود تا به صورت همزمان در کمیسیونهای تلفیق بودجه مورد رسیدگی و تصویب قرار گیرد و نهایتاً بودجه در صحن به تصویب برسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet