هدر اصلی
1388/11/07 13:52:00
سرویس صحن
جهانگیرزاده:

22 بهمن باید به عنوان نماد وحدت ملی مورد پاسداشت قرار گیرد

**نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ۲۲ بهمن را باید به عنوان نماد وحدت ملی مورد پاسداشت قرار داد.

به گزارش خانه ملت، "جواد جهانگیر زاده" روز چهارشنبه در سخنرانی میان دستور خود گفت:  22 بهمن را باید به عنوان نماد وحدت ملی پاس بداریم و امروز ضرورت جدی برای تصحیح نگاه کسانی است که در طول ماه‌های گذشته نسبت به مسائل نگاهی غیر عمیق و سطحی داشتند و موجب بروز وقایع و اتفاقاتی شدند که چرخ توسعه ملی و عرصه توسعه ملی را دچار مشکل کردند.

وی با بیان اینکه پیشنهاد جدی برای تصحیح نگاه و پیوستن آنها به دریای بزرگ ملت دارم، افزود: در این روزها یکی از کاندیدهای ریاست جمهوری در اظهارنظری مطبوعاتی بیان کرده است که دولت و رئیس آن را به رسمیت می‌شناسد که با هجمه وسیعی از مخالفت‌ها توسط رسانه‌های غربی و سیاست‌گذاران غربی مواجه شد.
نماینده مردم ارومیه در مجلس ادامه داد: آیا این نشان از عمق مخالفت و دشمنی غرب با جمهوری اسلامی ایران نیست، پس کی این دوستان متوجه این اشتباه خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: مردم نشان دادند با راهپیمایی 9 دی ماه همیشه با انقلاب خواهند بود.

عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی گفت: تاریخ گذشته گواه بر این است حکومت‌ مادها و پارس‌ها از ضلع جنوبی دریاچه چی‌چس بوده است.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: کشاورزان آذربایجان غربی جزء محدود مناطق حاصلخیز و پرآبی است که کشاورزان رنجو، محصول سالیانه خود را به دستگاه‌های متولی می‌سپارند معاونت بازرگانی می‌گوید ما برای تنظیم بازار نیازمند ورود بیمه هستیم. نفهمیدند درد و زجر مردم را که ماه‌هاست تلاش می‌کنند تا محصول خود را به بازار صادراتی برسانند این چه برخوردی است با مردم، در حالی که وزارت جهاد کشاورزی هم در سکوت مطلق قرار دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet