ایام محرم 1398
1388/11/11 15:45:00
سرویس کمیسیون ها

انتقاد منصوری از نحوه تخصیص بودجه به بهزیستی و کمیته امداد

**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از نحوه تخصیص بودجه دولت به سازمان بهزیستی و کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) انتقاد کرد.

مراد علی منصوری رضی روز یکشنبه در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص بودجه سال 1389 گفت: متاسفانه بودجه ریزی دولت به سازمان‌ها و دستگاههای حمایتی به صورت غیرکارشناسی تنظیم شد.

وی خاطر نشان کرد: مقایسه بودجه سال 1388 و سال 1389 حاکی از این است کسانی که بودجه سالیانه را نوشته‌اند، توجهی به بهزیستی و کمیته حضرت خمینی (ره) نداشته‌اند.

نماینده مردم رامیان، آزاد شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در سازمان بهزیستی چند هزار نفر منتظر این هستند که در زیر چترهای حمایتی این نهاد و سازمان قرار گیرند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در حالی که بسیاری از مسئولان صحبت از عدالت اجتماعی می‌کنند اما در بررسی بودجه سالیانه ما باید شاهد این باشیم که به حوزه‌های حمایتی مانند کمیته امداد امام خمینی(ره) این چنین بی‌توجهی می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان مردم در خانه ملت باتوجه به فشارهای اقتصادی، تورمی موجود در جامعه تمام تلاشهای خود را برای حمایت از اقشار مستضعف، ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه در بودجه سال 1389 به کار می‌گیرند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet