هدر اصلی
1388/11/12 12:19:00
سرویس اقتصادی
تجری:

سیر صعودی برای قیمت نفت قابل پیش‌بینی است

**عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه اقتصاد دنیا در حال خروج از بحران پیش آمده می‌باشد، می‌توان انتظار سیر صعودی را برای قیمت نفت پیش‌بینی کرد.

فرهاد تجری نماینده مردم قصرشیرین در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در ارزیابی از بودجه سال 89 اظهار داشت: در این لایحه دولت قیمت نفت را 65 دلار دیده است.

وی ادامه داد: اما با توجه به اینکه اقتصاد دنیا در حال خروج از بحران پیش آمده می‌باشد، می‌توان انتظار سیر صعودی را برای قیمت نفت پیش‌بینی کرد.

وی افزود: البته در تعیین قیمت نفت باید حداقل‌ها را در نظر داشته باشیم تا در مرحله عملیاتی شدن بودجه، با مشکل مواجه نشویم.

تجری در ادامه با اشاره به پیشنهاد دولت برای اختصاص 40 هزار میلیارد تومان برای اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها گفت: هر چند که ممکن است دولت در پیش بینی رقم پیشنهادی برای اجرای این قانون ضعیف عملکرده باشد اما با توجه به اینکه هدفمند کردن یارانه ها در کشور برای اولین بار تجربه می شود لذا  به نظر می‌رسد در این مرحله باید این حق را به دولت بدهیم.

وی خاطر نشان کرد: البته این موضوع نباید به معنایی کم توجهی به نظارت دقیق و همه جانبه مجلس بر اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها باشد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی تاکید کرد: دولت همواره باید از طریق تعامل دو طرفه با مجلس مراحل اجرای این قانون را پشت سر بگذارد.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet